Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomókban hullik a hajam,...

Csomókban hullik a hajam, nagyon félek, mit csináljak, mit vegyek rá?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjátok, hogy menjek orvoshoz, mert nem tudok:(
2011. ápr. 8. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pedig orvoshoz kellene menni, mert ez valószínű valamilyen belső probléma (hormonok, pajzsmirigy stb.). Hiába fogsz bármit is rákenni, ha a probléma a szervezeteddel van. Mindenképpen orvos, kivizsgálás, megfelelő belső és külső kezelés kell!
2011. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz orvoshoz menni?
2011. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Stressz,vashiány, de jobb lenne orvoshoz menned!
2011. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tényleg sok oka lehet, hogy hullik a hajad. Először is tavasszal és ősszel fokozottabb a hajhullás., néha elég ha veszel vitaminampullát, rossmanba, dm-be, fodrászboltba de talán még a teszkóba is lehet kapni, fejbőrbe kell masszírozni. Nekem pl állandóan gyulladt volt a mandulám és hajam csomókba hullott, kivették és a hajhullás abba maradt, anyósomnak is hullott, csomókba, kiderült áttétes rákja van, mert ő nem ment vele orvoshoz, egyéb panasza meg nem nagyon volt.Tesómnak is hullott csomókban a haja, neki vasbort kellett innia mert vérvétel alapján kiderült vashiánya van, nekem ismét hullik a hajam és most lett kész szerdán a véreredmény, visszavittem dokihoz és kiderült pajzsmirigy alulkműködésem van, gyógyszer kell rá. És még számos ok miatt hullhat a hajad, stressz, nem megfelelő táplálkozás és betegségek, tehát olyan nincs, hogy nem tudok elmenni orvoshoz!! A tested a te templomod és kötelességed mindent megtenni, hogy jól működjön.
2011. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

17:52!

Mit jelent, hogy áttétes rák? Ne haragudjatok, hogy nem tudom, kérem valaki segítsen, hogy ez mit jelent.

Többieknek köszönöm a válaszokat. Sajnos nincs munkám kb. 6 hónapja, sok a gondom nagyon, el vagyok maradva a biztosításom fizetésével, ezért nem tudok orvoshoz menni:(

42/N

2011. ápr. 8. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom ismerős a dolog, nekem is sokáig nem volt fizetve a tb-m de mégis elmentem, volt pár hónapos tartozásom, mivel nincs melóm stb és magam után kell fizetni, most is lógok pár hónappal, de eddig sosem számlázták ki a vizsgálatok árát.

Áttétes rák, amikor a rák megtámad egy szervet, de utána terdes más szervekre is, anyósomnak gerincén volt valami és a tüdejébe lett áttét. Egyáltalán nem érzete magát betegnek, azon kívül ,hogy néha fájlalta a derekát, elküldte a háziorvos fürdőbe, de nem bírta a meleg vizet, attól még jobban fájt neki, de nem volt elviselhetetlen. Aztán elment vérvételre, majd tüdőszűrőre, akkor már látták a tüdején , jött a többi vizsgálat és akkor derült ki hogy bizony felemésztette már majdnem az egész asszonyt a betegség, onnantól ahogy ez kiderült rohamosan romlott az állapota és három hónap múlva meg is halt.

2011. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ez nem hangzik valami biztatóan:(
2011. ápr. 8. 18:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra, hogy neked ilyen bajod van! Lehet csak vashiány , vitaminhiány vagy más. Én azt mondom neked, hogy nyugodtan menj el háziorvoshoz, nem fognak számlázni tb elmaradás miatt!
2011. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Anyukám nevében írtam, 20 éves lány vagyok, bárcsak inkább nekem lenne, az nem fájna ennyire! Nagyon félek, hogy anyukámnak komolyabb baja van:( Van neki helikobaktériumja is, gondolom attól is lehet:( Nagyon félek:(( Ne haragudjatok, hogy a nevében írtam, amit leírtam minden igaz.
2011. ápr. 8. 18:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond, hogy az ő nevében írtál, nem ismerem azt a baktériumot, de majd meggooglézom, figyelj ide, mondd meg anyukádnak, hogy menjen az orvoshoz!Nem fogják neki kiszámlázni.
2011. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!