Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem használni a solutio...

Elkezdtem használni a solutio antisudoricát. Kb.3-szor használtam este, és nagyon kicsípte és kiszárította a hónaljamat. Használjam tovább? Vagy micsináljak vele? Fáj is. :/ 15/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is azt használtam..

Engem is csípet és annyira nem birtam, hogy azonnal le kellett mondom.

Én azóta csak ritkán használom.

Lehet, hogy ezzel nem segítettem túl sokat..Bocsi:)

2011. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15/L, előfordul, hogy valakinek túlságosan érzékeny a bőre. Nyilván nem célszerű használni pl. szőrtelenítés után közvetlenül. A szert nem kell vastagon felkenni, elegendő egy vékony réteg, mert a mennyiség növelése nem fokozza a hatását. Tehát egy végigsímítás elegendő. Akár úgy is lehet, hogy a vattagombócot (vagy kozmetikai korongot) előbb megnedvesíted, utána mártod az oldatba, így hígabb lesz a felvitt oldat. Reggel alapos szappanos lemosás és lehetőleg bőrápoló jellegű alkoholmentes dezodor, mint pl. a DOVE stift.

Talán tudtam segíteni...

2011. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne használd! ha fáj akkor meg pláne ne! és ha elfogadsz tőlem egy tanácsot én kozmetikus vagyok és tanultam hogy rengetek alumínium só van benne. ami borzasztó rák keltő!

inkább használj sima dezodort

2011. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kozmetikus! Aki ezt a szert kénytelen kipróbálni, használni, annak ez az utolsó mentsvára az izzadás ellen, te szerencsés helyzetben vagy, neked nincs ilyen bajod, mert nem érted meg a probléma lényegét: a termelődő izzadság (folyadék) mennyiségét kell csökkenteni. És (esetleg kezdeti kisebb irritáció után) ez általában sikerül is és a szert már nem kell egy viszonylag rövid idő után használni.

Rengetek alumínium? 50 ml-ben 12 gramm alumínium-klorid-hexahidrát van, amit 3 hónap alatt sem használsz el.


Megértem és komolyan díjazom a mások iránti aggodalmadat, de rossz hírem van: ezt az alumínium sót (többek között) használja a kozmetikai ipar (kivéve Antal Valit:) és a gyógyszeripar is, pl. ilyen van a Fluval influenza elleni oltásban is...

2011. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) de azt írja a papírja, hogy nedves területen irritációt okoz..ha vatta vizes, akkor az nem ugyanaz? lemosni nem mostam le, lehet az a probléma. és igen, nekem a sima dezodorok nem használtak. kisegymilliót kipróbáltam már, a drágábbaktól a nonameken át, mindent.. ez használ, nem izzadok úgy, és nincs folt se, csak ez az irritáció... :/
2011. ápr. 9. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt lehet a probléma, hogy nem mostad le, pedig ez fontos. Este a jól megmosott, dezodor-mentes területet kend be vékonyan. Lehet vizes törlővel is, ez csak azt eredményezi, hogy hígabb lesz a szer. Ez éjjel, mikor nem izzadsz, megteszi a hatását. Reggel szappannal jól lemosod. Kétszer is be kell szappanozni, mert elsőre nem habzik a szer miatt. Szárazra törlés után kend be dezodorral. Próbáld ki, hogy így is piszkálja-e a bőröd?

Sok szerencsét hozzá:)

2011. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az is baj, ha valaki jót akar egy másik embernek, akkor elnézést kérek hogy bele mertem szólni! Nem tudom mi a rosszabb az izzadás, vagy a mellrák!(bár egy 15 éves lányról szerintem nem folyik patakokban az izzadság)
2011. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi, kipróbálom akkor úgy hogy szappannal lemosom :)

utolsónak: köszönöm a segítséget, de tényleg azért kezdtem el ezt használni, mert más nem jó. és elhiheted hogy ennyire izzadok.. mire beérek a suliba, már nagy folt van a ruhákon a hónaljamnál..bármilyen dezodort használtam, mindegyiknél...szóval nekem kellett ez a solutio antisudorica. ://

2011. ápr. 10. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 75%, kérlek ne sértődj meg. Senki nem mondott olyat, hogy ne mondd el a véleményed, itt annak is helye van, a jóakaratodban sem kételkedik senki.

Az általad felvetett két alternatíva (izzadás vagy mellrák) kissé sarkítja a dolgot, mert ez a gyógyszertári készítmény azért még nem egyenlő a mellrákkal.

Igen, egy átlagos 15 éves lányról ÁLTALÁBAN nem folyik az izzadság, de vannak speciális esetek, amikor ÁTMENETILEG ilyen segítségre van szükség. Nekem is volt olyan periódusom, hogy már nem mertem emberek közé menni, mert állandóan két hatalmas folt éktelenkedett a hónom alatt, az összes pólóm tönkrement, bármit is tettem. Ez a szer akkor rövid idő alatt megoldotta a problémámat és már nem kell használnom. Tehát ilyenkor ez nem egy kozmetikai szer, hanem rövid időtartamú kezelés egy - mondjuk ki bátran - betegségre, a hyperhydrosis axillaris-ra.

2011. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Timici_timicike válasza:
Csajok olvastam a válaszaitokat, engem érdekelne, hogy aki használta mennyi idő után állt be a változás és tudta abba hagyni?Köszönöm!
2016. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!