Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizes folt a helyemen? Már...

Vizes folt a helyemen? Már többször észrevettem, hogy a széken nyomot hagyok magam után. Mitől lehet? Olyan ciki, de eddig megoldottam azzal, hogy betoltam magam után a széket, vagy egy laza mozdulattal letöröltem.

Figyelt kérdés
Eddig csak fényes felületű huzaton volt (pl metró ülés), most viszont a kocsiból kiszállva a kárpiton éktelenkedett egy nagy vizes folt!! Annyira ciki, mert az nem szárad meg olyan hamar, és letörölni sem lehet. Mitől lehet ez, és hogyan tudnám megszüntetni?? Tuti nem bepisiltem, azt érezném...és kb. tenyérnyi folt volt. Elég nagy :o(
2011. ápr. 11. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Beizzad a segged. Vagy műszálas ruhákat hordasz, vagy egyszerűen túl izzadós vagy.
2011. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet izzadság.. főleg ha sokáig utazol, műszálas nadrágba.

Milyen esetekben fordul elő? A nadrágodon nincs nyoma??

Hány éves vagy?

2011. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak én egy kisebb csíkban szoktam hagyni, és csak csillogós felületen. Azt hiszem, ott, ahol összeérnek a combjaim. Nincs helye a nedvességnek (természetes kipárolgás :)) "elszállnia", mert lezárják a vastag lábaim. Asszem, ez lehet az oka nálam.
2011. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok műszálat tartalmaz a fehérneműd/szoknyád/nadrágod, beizzad az üleped. Velem is előfordult már: műszálas elegáns nadrágban rohadtunk egy fekete bőr(?)garnitúrán, vendégségben. Amikor felálltunk, mindenki alatt ott volt a folt :=)
2011. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ha terpeszbe ülök, nem marad csík. Csak lánynak ciki úgy ülni. :) (És csak pamut cuccokat hordok, mégis.)
2011. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amióta ezt észrevettem, azóta fekete gatyát hordok, azon nem látszik. De egyébként pamut és műszálas gatya, egyre megy... Annyira zavaró, és elkeserítő :'o( Lehet, hogy nálam is az lesz a gond, hogy nincs elpárolgási lehetőség... Köszi a válaszokat, azt is tudom már, hogy tényleg le kell fogynom...
2011. ápr. 11. 19:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és 31 éves vagyok
2011. ápr. 11. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: ha nincs szervi gondod akkor tényleg csak a párolgás :) nyugi ;)
2011. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!