Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beütöttem a lábujjam, a köröm...

Beütöttem a lábujjam, a köröm nagy része pár hét alatt befeketedett rajta. Mire számíthatok? Mit tehetnék, hogy rendbejöjjön?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekete folt van rajta, valószínűleg véraláfutás. Ha nem esett le a körmöd, általában magától elmúlik, de a vérömleny felszívódását meg lehet gyorsítani pl. fekete nadálytő, árnika, körömvirág tartalmú krémmel, sportkrémmel, és jegeléssel.
2009. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jég szerintem nem fog ilyen hatást kifejteni.

Türelem, és felszívódik.

Hány éves vagy?

Szedsz esetleg "vérhígítókat"?

2009. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
33. Nem szedek "vérhigítókat".
2009. márc. 3. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Helló,Nekem októberben esett rá egy szék,teljesen befeketedett,de nem esett le.Kb 2 hete tudtam leszedni,alatta már kb 3/4-éig ki volt nőve az uj köröm.Kicsit érzékeny,mert még nem nőtt ki teljesen a köröm.Kb 1 hónap és ismét olyan lesz mint új korában.Kitartást kívánok Neked is.
2009. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!