Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Okozhatja a...

Mitől lehet ez? Okozhatja a sok torna?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

Állandóan fogyózom....és olyankor mindig rengeteget mozgok.

Azt vettem észre hogy a bal lábam egy ideje ha sokág állok vagy magassarkúban vagyok egyszerűen bedagad.Mintha az jobban meg lenne terhelve....ott térd alatt a vádlim környékén.

Kicsit el is tér egymástól mindkét lábszáram, persze mások észre sem vennék talán.

Meg a bal lábam eresebb is.

Néha 4-5 kmt futok, aztán van hogy 1-1,5 órát tornázok....A bal lábamba ott az erek mentén mintha apró csomócskákat is észlelnék amik fájnak. Hogy ha jobbról balról simitom a csont felé.....nem tudom mi lehet ez...de igy vagyok már egy ideje,amúgy nem fáj a lábam meg semmi extra csak érzem hogy az mintha túl lenne terhelve...

Mondjuk vannak a családban trombózisosok, meg nagyim lába is eres, meg apué is...pedig nem kövér...

Szóval mit csináljak?Valakinek hasonló?

Sokszor lábsúllyal is tornázok..


2011. ápr. 18. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Táplálkozási zavaraid vannak, kényszeresen túlerőlteted a sportolást, és mindezek mellé hipochonder is vagy. Javasolnám pszichiáter szakember felkeresését, aki segít feltárni a háttérben meghúzódó problémákat.
2011. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Darcy01 ***** válasza:

Velem is elő szokott fordulni, hogy bedagadnak a lábaim, főleg a vádlim és a lábfejem. Ilyenkor egyszerűen pihentetni szoktam és másnapra általában elmúlik.


Ha úgy érzed, hogy túlterhelted, akkor előfordulhat, hogy elpattant egy-két hajszálér.


Ha nem javul, akkor azért menj el orvoshoz.


Ha ilyen sokat sportolsz, akkor nagyon fontos, hogy nagyon sok folyadékot igyál, mert szerintem emiatt is bedagadhatott a lábad.

2011. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több ok is lehet.

Ha csak diéta alatt edzel,akkor nincs meg az állandóság.

Az egyenletlen és hirtelen terhelés okozhat ilyesmit.


Aztán lehet,hogy rossz a diéta,ami valljuk be a nők 95%ánál köze nincs a diétához,hanem mezei koplalás.

Ha meg rossz az étrend,minden rossz.

2011. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindent eszek csak kevesebbet-most nem koplalok!
2011. ápr. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!