Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajmosás után a 3. 4. napon,...

Hajmosás után a 3. 4. napon, amikor már elkezd \'jól\' állni a hajam, kialakul egy jellegzetes szaga, ami nem túl kellemes és hajhab, hajlakk használata sem \'tünteti\' el. Mi ez? Miért ilyen szagú a hajam?

Figyelt kérdés
Egyébként szokott lenni hüvelygombám is és a bőrömön is van néha felületi gomba. (gondoltam már candidára is) Mi az oka és mi ez?
2009. márc. 5. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nemtudom, de örülj, mert az én hajamon már hajmosás után néhány órával lehet érezni... minden sampont kipróbáltam, már balzsamot, még gyógysamponokat is, mégsem tűnt el... talán ha leborotválnánk a fejünket, utána egy nedves tisztítókendő eltüntetné ezt a szagot, v. egy kis testápoló...
2009. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és gombásodás elleni samponokat is kipróbáltam már...
2009. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy férfi ismerősöm, akinek 1-2 nappal a hajmosás után már nagyon kellemetlen szagú a fejbőre, és ez attól van, hogy főként ott izzad. Szerinte csak a gyakori hajmosás a megoldás.
2009. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!