Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek tesztoszteront...

Ha valakinek tesztoszteront injekcioznak a csontjaba akkor mi törtenik?

Figyelt kérdés
Transzvesztita vagyok Asszem egyszer brahibol nekem tesztoszteront injekcioztak az arcomba amikor aludtam, de van ilyen megvältozott az arcom es erzem hogy mäs a cson is de hogy vältozik meg ennyire az arc egy ejszaka alatt?
2009. márc. 5. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
A csontba nem tudnak beinjekciózni semmit, csak bőrbe, izomba. Amugy nem a csontot érzed, hanem az izmot, valszeg az dagad ennek hatására, de nem érezted, hogy belédszurják a tűt?
2009. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Jézusom!!! Ez már a vég!

Szólj a transzvesztita barátaidnak, hogy egy kis agyat injekciózzanak a fejedbe, ha más hasznod nem lesz belőle, legalább megtanulsz helyesen írni!

2009. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

A csont iszonyatosan fáj, és nem is könnyű beleszúrni a tűt, meglehetősen valószínű, hogy álmodban beleszúrtak egy tűt, ahhoz már altatniuk kellett volna. Ráadásul orvosi isemeretek és gyakorlat is kell hozzá.

Sajnos azt nem tudom, hogy mi az egyszeri tesztoszteron injekció lokális hatása, de egy kezelésnél elvileg több kell a változás eléréséhez, ez biztos.


Mindenesetre álj oda az állítólagos barátok elé, és kérd rejtuk számon a dolgot. Az ugyanis már régen túlmegy a tréfán, ha ilyet tesznek. Nem játék.


Elzőnek: ajánlom figyelmedbe, hogy umlauttal írt, illetve ékezet nélkül, valszeg nem is Magyarországról. Szóval mielőtt beszólogatsz, neked se ártana használni azt az "agyat"!

2009. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
...meglehetősen valószínűtlen. Bocs, elírtam:S
2009. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

csontba nem tudnak injekciot adni, a tu sem birnà ( hacsak nem lumbàlpunkciot akartak a haverjaid :D)

Semmi bajod nem lesz, mert ebbol min 10 adag kell, hogy valami hatàst el is érjen...Kaptàl egy kis androgén hormont, ennyi..

Valszeg mellékhatàs , mivel férifhormon, okozhat hajhullàst, pattanàst, odémàkat, ezért érzed furcsànak az arcod..

Màs kérdés, honnan szedtétek ezt az inkeciot, foleg, hogy ez marhadràga :S

2009. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezek nem a barätaim üzleti kapcsolatban voltam vlük.ezeknek az embereknek alvilägi kapcsolatuk van bärmit be tudnak szerezni droggal kereskednek de ällitolag meg botoxuk is van. az biszti hogy az egesz hihetetlen hhogy mit csinältak velem egy ejszaak alatt hogy palisabb lett az arcom. elötte mindig leitattak uäna egy gyogyszert adtak travilon ami ällitolag vmi kedelnyjavito de megneztem a neen nincs is ilyen gyogyszer,a legfuräbb hogy mikor felkeltem nem csak az arcom volt mäs de meg a szemem is összeakad ha oldalra nezek.kataszrofa...
2009. márc. 7. 22:49
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsika pontossabban TREVILON - kedellyjavito gyogyszer(???)
2009. márc. 7. 22:51
 8/11 A kérdező kommentje:
ja es az is fura volt hogy az eseteket követö napon nagyon kivantam a szexet...
2009. márc. 7. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolso vàlaszolo vagyok, ujbol:)

Nézd, igen sok kedélyjavito van, szerencsére nem ismerek sokat kozuluk, lehet h ez a "trevilon" vagy micsoda " Rivotril " akar lenni?

Nyugtatotol nem leszel férfiasabb, de amit én nem értek, -bàr kozom aztàn igazàn nincs hozzà-hogy ezek az ismerosok minek adagoljàk beléd a gyogyszert, foleg ha elotte itatnak is...Nekem ez igen gyanus, vigyàzz veluk, mert ha tényleg akàrmit be tudnak szerezni, lehet, hogy a kovetkezo alkalommal valami méregeros gyogyit kapsz csak ugy, viccbol, aztàn az intenziven kotsz ki tole...

2009. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy galád összeesküvés áldozata lettél!!!


Ezek addig adagolják beléd a tesztoszteront, amíg teljesen kigyógyulsz ebből a transzvesztita nyavalyából-hidd el!!!


Egyáltalán magyarul beszélnek? (Mert már hallottam ugyanilyen nemzetközi hálózatról is!!!)


Minden reggel az legyen az első, hogy a tükörben megnézed az arcod, nem kaptál-e újabb adag "toszteront" !!!

2009. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!