Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A melltartó merevítőm iszonyat...

A melltartó merevítőm iszonyatosan szúr, és kisebesedik a bőröm tőle, nagyon fáj. Mit csináljak a melltartóimmal?

Figyelt kérdés
Mindegyik melltartóm ilyen, a 300 és a 3000 forintos is, nagyon fáj :( mit csináljak velük hogy ne szúrjanak? Tiszta seb a mellem!
2009. márc. 8. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam venni a melltartóimból a merevítőket, mert én is így jártam egyszer. Csak néhány ünnepi ruha alá valóban hagytam benne.
2009. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél megfelelő méretű és minőségű melltartót. Ha kisebesedik a bőröd, akkor tuti nem megfelelő méretű. Mérd le pontosan magad és anézd meg a fehérneműüzletben a táblázatban, hogy mekkora kell neked.

Vagy hord merevítő nélküli melltartót.

2009. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó szabású melltartónál nem szabadba, hogy nyomjon a merevítő. Ha így van akkor az méretileg vagy/és szabásilag nem megfelelő. Ha allergiás vagy a fémekre, akkor a merevítő is képes úgy viselkedni, mint bármi más bőrhöz érintkező fém. Az ilyen jellegű allergia nekem igazából csak nyáron szokott gondot okozni. A merevítő kivételét én nem tartom jónak, mert attól az egész melltartó tartása megváltozik. Ha nincs túl nagy melled akkor a merevítő nélküliek is megfelelnek. Szét kell nézni a választékban, sokszor csak többszöri nekifutásra talál rá az ember arra a fazonra ami minden szempontból megfelelő.
2009. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 10.59

Sajnos a megfelelő minőségű melltartó semmiképp nem 300 forintos. 3000-nél kezdődik. (Az én melltartóim 8000 körül szoktak lenni, és nem mert csupa csipke sexi, hanem, mert egy jó minőségű fehér, fekete D kosaras ennyibe kerül.)

2009. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég nagy melleim vannak az igaz. Merevítő nélkül nem tudnék hordani melltarót. Diák vagyok nincs keret 8ezres melltartóra :(
2009. márc. 8. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Én első körben a helyedben kiszámolnám tényleg jó mérető melltartót hordasz-e? Régen nekem is volt hasonló problémám, aztán utánanéztem hogyan számolják pontosan a melltartók méretét és kiderült, hogy totál rossz méretet hordtam. Nézd meg pl itt: [link]

Egyébként én is a nagymellű nők táborába tartozom (80D) és sajnos muszáj a drága darabokat megvennem, mert az olcsó gyorsan kinyúlik, elhasználódik, és nem is tart eléggé. Ugyanakkor a 6-7 ezer forintos melltartóim (nekem se a csipkecsoda miatt ennyi), évekig bírják.

Szóval mérd le a kellő adatokat, számolj, és próbáld ki hátha csak rossz méretet hordtál.

2009. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hmm, ez a kalkulátor elég furcsa, ... én 75B t hordok, kicsit talán kisebb is jó volna, de A ból sose volt még olyan helyen, ahol felpróbálni is lehet... itt meg B nincs is... legalábbis 75 nél...
2009. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hmm. Igazad van ez a kalkulátor nekem is C kosarat adott ki, pedig néha a D is szűk :S

Az az igazság, hogy nem próbáltam ki. Akkor ezért a részért bocsánat. Csak nem akartam egyből azt írni, hogy a gugli jóbarát és keressen magának :)

2009. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!