Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire egészsége...

Szerintetek mennyire egészséges dolog az ha egy család egy kád vízbe fürdik le egymás után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gusztustalan. állítólag már a kádba fürdés se egészséges mert a különböző testrészeiden élő baktériumok és gombák átutazhatnak máshova. Ha egy kádba fürödtök mind akkor meg elég rosszul jár az aki nem volt első.
2011. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted mennyire?:O Szerintem nagyon gondolom mindenhol így megy ez xD kemény vagy :D nem is kell víz csak törölközzetek meg jól azt kész:D Víz minek?:O xD de szigorúan egy törölközővel xD
2011. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első dettó én is így gondolom még ha tiszták is akkor is sajnos baktériumok terjednek össze vissza a vízbe meg pláne..

Nah majd leszoktatom az illetőt erről mert ez nekem se tetszik egyáltalán.

2011. máj. 3. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező.

Ne foglalkozz azokkal akik el sem tudják képzelni, hogy valaki így spórol a vízzel. Semmi bajotok nem lesz attól, hogy egymás után fürödtök ugyanabban a vízben, ugyanis bármilyen baktérium csak akkor tud "megfertőzni" másokat, ha a mások immunrendszere le van gyengülve. Az erős immunrendszer megvéd minden támadástól, ezért érdemes azt erősíteni.

Néha azért cseréljétek a sorrendet:-)))

2011. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én még sose voltam ilyen helyzetbe és lehet ezért nem is érzem át.Én mindig zuhanyzok egyet és annyi..
2011. máj. 3. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
21:01 Tetanusz, Lyme-kór, TBC mind bakteriális, és mind megfertőz még akkor is ha betonstabil az immunrendszered. Továbbá a különböző gombákat is lazán el lehet kapni.
2011. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Takarékos, mivel az utána következő héten azzal öblítik le a wcét :)
2011. máj. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

21:33-nak

Igen, ezt tanítják még ma is az orvosoknak!

Viszont a kor halad, fejlődik a tudomány, azt nem mondtam hogy minden orvos napra kész.

2011. máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát elég spórolós. Herpeszt, gombát, ilyesmiket át lehet adni egymásnak. Gondolom utána meg közös törölközővel törölköznek meg... :D (Ha mindenki egészséges, akkor sok bajuk nem lesz.)
2015. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgyis mindenki gombás stb. az ilyen családban már régóta...
2021. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!