Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rákos beteg...

Miért van ennyi rákos beteg Magyarországon?

Figyelt kérdés
Hallottam már egy-két magyarázatot, de nem tudom melyik igaz (Csernobili sugárzás hatása, elsavasodás, stb.) De új elméleteket is írhattok.
2011. máj. 10. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
én is Csernobilt mondanám.
2011. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
szerintem dohányzás
2011. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészségtelen életmód, a kevés sport, sok cigi miatt.
2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ezek a faktorok mind felelősek... összeadódnak. Anyukám is tüdőrákban hunyt el, pedig sosem cigizett... :,(


19/L

2011. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


Genetika szerintem, és a TÁPLÁLÉK, így, nagy betűvel.

Ki tudja, hogy miket eszünk meg! Nem csoda, hogy keleten nincs annyi rákos beteg, sok növényt esznek és halat, moszatot. Állítólag a környezeti tényezők nagyon befolyásolják, de a gyógyszergyáraknak nem éppen az az érdekük, hogy gyógyítható legyen...

volt már a rokonságban olyan, aki a vastagbélrákba meghalt, gyermekfejnyi daganattól. Volt olyan, akinek mellrákja volt, és meggyógyult. Volt, akinek agydaganata volt, kivették, és fogyatékos lett. Szóval van tapasztalatom sajnos.

2011. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 18:32-es! Nagyon sajnálom anyukádat! Egyébként az édesapám is rákban hunyt el :(

És Kedves utolsó! Én is a táplálékot mondanám leginkább, nagyon el vagyunk savasodva (szó szerint) kevés zöldség és gyümölcs, sok hús (édesapám egyébként sosem evett zöldséget/gyümölcsöt, de húst mindennap!)

Ja és persze szerintem a Csernobili események is rátesznek egy lapáttal. Utolsó, hogy érted hogy genetika?

16/L

2011. máj. 11. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Csernobilnak is köze van ehhez...
2015. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!