Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez, miért ébredek...

Mitől van ez, miért ébredek erre fel gyakran? (derék téma)

Figyelt kérdés

Mostanában idegesebb vagyok a kelleténél, és azt veszem észre, hogy azóta rendszeresen előfordul, hogy hajnalban arra bredek, hogy hátul a hát és fenék találkozási pontjánál (ha mókus lennék, ott lenne a farkam) erősen behúzza a görcs, nem bírok mozdulni, se a lábam felhúzni, néha ordítani tudnék. Ez kb 2-4 percig tart, aztán elmúlik. Néha a jobb lábam is eljátsza ezt a vádlimnál.


Teljesen egészséges vagyok, nincs semmi betegségem, 22 éves nő vagyok, rendszeresen sportolok. Mi az oka?


De csak a stresszes idő óta van.


2011. máj. 11. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a stressztől.Szedjél B6 vitamint.
2011. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, van is itthon.
2011. máj. 11. 14:50
 3/6 D.O.81 válasza:

A vitamin csak a tüneti kezelés.

Arra jöjjél rá mi okozza a jelenleg stresszes állpotodat és ne az okozatot, hanem az okot kezeld.


Remélem tudtam segíteni.


Üdv!

2011. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mi az ok, de nem tudom kiiktatni sajnos őket:


1. Néhány hete családtag került kórházba súlyos állapotban, nem javul. :(


2. Vizsgaidőszak


3. Felvételizek épp egy helyre


Szóval bőségesen összejött, de egyébként akkor jelentkezett először, amikor a családtag kórházba került, aznap reggelre, amikor hazajöttünk becsípődött, akkor volt ilyen először.

2011. máj. 11. 16:14
 5/6 D.O.81 válasza:

Lehet, hogy lumbágód van...


Egy ortopéd vizsgálatot megér szerintem.


Üdv!

2011. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj, csak azt ne. Jézusom. Soha nem volt semmi ilyen gond. Sőt más sem. És mint mondtam azóta van. Most pár napja szedem a B6-ot, ahogy írták itt, azóta még nem volt begörcsölés, de ez véletlen is lehet. Meglátjuk.
2011. máj. 13. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!