Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol kezelik a pikkelysömört eredmenyesen?

2008. febr. 16. 19:21  Privát üzenet  

A válaszok
Szegeden a klinikán

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. febr. 26. 20:19 Privát üzenet
Ezt nehéz megmondani, ugyanis mindenkinél más kezelési módszer használ. Nekem például szalicilsavas kremek segitettek a testemen, de az arcomra semmilyen terápia nem vált be ott rendszeresen vissza tér. Szóval érdeklődj inkább bőrgyógyászodnál aki valószinüleg szintén nem tud majd segiteni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. okt. 25. 21:20 Privát üzenet

Nekem a Tomesa nevű hely jött be, 1 éve tünetmentes vagyok lassan. :)

Googlen keress rá, Budapesten található, egy holttengeri fényfürdős hely, ami ingyenes! (TB támogatás)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. jún. 5. 15:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten olyan bőrgyógyászt keresek, akit vagy akinek ismerősét kimondottan aknés arccal kezeltek eredményesen és megtalálták ennek a problémának az okát is?
Prosztata gyulladást mivel lehet eredményesen kezelni?
Szeretnék gyorsan, eredményesen hízni DE hogyan?
Pikkelysömört okozott valakinek az ételallergia? :S
Mivel kezelje a pikkelysömört?
Hol van Székesfehérváron női gyógymasszőr? Megbízható, gyakorlott, többek által dicsért (eredményesen kezelő szakember).

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!