Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haverom mutatott egy "játékot"...

Haverom mutatott egy "játékot" lényege hogy elájúlsz nem tudom hogy káros e? Elvégre az agyam kap tápanyagot és oxigént mert a keringést nem szorítom el semmien módon.

Figyelt kérdés
Úgy működik a dolog hogy le kell gugolni 10 jó méjj lélegzetet venni majd felpattanni egy utolsó jó nagy levegő az ujjad bekapod fel nyomod a szájpadlásodra és fújod ezerrel.Elvileg az agyam kap tápanyagot és oxigént mert a keringést nem szorítom el semmien módon.
2009. márc. 12. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

16F

Ez nem játék. Öngyilkossági kísérlet.:D

mi is ismerjük itt sokan de rájöttünk h hülyeség mert 1nemvárt pillanat is okozhat komplikációkat.

2009. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez már akkor is ment, amikor én jártam 13.-ba... :D És gyorsan felejtsd el... -.- Bármi gebasz jöhet közbe... Ne hülyéskedj ilyenekkel...
2009. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%
milyen bamba játék az? mi a jó abban hogy elájulsz? még kárt teszel magadban
2009. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy haveromnak a suliba a mentosok hoztak vissza az eletbe mert mi nem tudtuk kell vigyazni ha csinaljatok is de en lehetoleg kihagynam ezt a dolgot eletteddel jatszol
2009. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ezzel mi is sokat játszottunk.

nyugi én veled vagyok. sokak nem tudják megcsinálni. én pont most akartam újra elkezdeni de egyébként valakinek ott kell állnia melletted

mert 3 mp után fel kell ébresztenie. az a barom aki a kórházba került, nem lett felébresztve. ennyi

2010. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!