Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három napja észre vettem,hogy...

Három napja észre vettem,hogy a szokásoshoz képest vastagabb lett a vádlim és mintha szorítanának a zoknik. Mi lehet velem? Felteltem vízzel?

Figyelt kérdés
:( nem fáj semmim,csak egyszerűen megdagadt a labam,combom a hasam mintha meglöttyedt vona :( amugy meg nagyon sovány teremtés vagyok és most megijedtem,hogy vajon miért puffadtam fel?Viz lehet az?Még sosem volt ilyen nekem.Ja és reggelente a szemhéjam is megpuffad :(
2009. márc. 13. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.Többet iszol,mint amit kipisilsz.Lehet vese és szív eredetű.Nyudodtan ijedj meg,és menj orvoshoz.
2009. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a szemhéjad is duzzadt, akkor az mindenképpen a felgyülemlett víz. Próbálj meg sószegényen étkezni és igyál sok teát, az vizhajtó.

Ha ez nem segít és tartósabban megmarad a víz, akkor fordulj orvoshoz, mert ezt okozhatja a szíved (magas vérnyomás), vagy a veséd nem választ ki rendesen. De az is lehet, hogy semmi gond, csak a kelleténél több sós dolgot ettél és megerőltetted magad.

2009. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!