Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, amikor átiratkoztok a...

Lányok, amikor átiratkoztok a felnőtt háziorvoshoz 18 évesen, nektek is bugyira kell vetkőzni az első vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmi nem volt. Átvittem a kartonomat, azt' csókolom.
2011. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2011. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi a barátommal egy háziorvost választottunk, és ő ma volt nála átjelentkezni. Teljesen megvizsgálta, még a bőrt is hátrahúzta a fütyijén. Én csütörtökön megyek hozzá, és most tök parázok, hogy bugyira kell vetkőznöm. Ráadásul én csak tangát hordok, és tök ciki lenne a doki előtt...
2011. máj. 18. 00:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt benézte a barátod:).

Ha mutogatni akarod magad a cukros bácsinak,akkor neked is ott a helyed.

2011. máj. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen szabályos, ha tetőtől talpig megvizsgál, több okból is. Egyrészt, a bőr állapota, elváltozásai sokszor belgyógyászati problémákat jelezhetnek, gerincferdülés, testtartást, testfelépítést megnézi (informatív), esetleg észrevesz olyasmit, amiről nem is gondolnád, hogy egy betegséghez kapcsolódik, stb.

Sajnos azt kell mondjam, a doki nem cukrosbácsi, hanem alapos orvos. Szerintem becsüld meg, ínséges időket élünk ilyen szempontból (is).

2011. máj. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem csak egész pici koromban volt gyerekorvosom, kb 10 éves koromtól felnőtthöz járok, mert ismerős. Nem emlékszek ilyenre, hogy levetkőztetett volna, bár ő elég laza. Még a tüdőgyuszimat és a vérszegénységemet is félrenézte...

2011. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A doki bácsi igazából doki néni, és a barátom szerint is nagyon alapos. Neki csak az volt fura,hogy az alsónacija alatt is ennyire megvizsgálta, mert jó max a heréket megnézi, de a bőrt 18 évesen már nem szokták hátrahúzni, nem? Már úgy értem, egy sima alap háziorvosi vizsgálaton. Most meg a barátom azzal ugrat, hogy a puncimon kívül mindenhol megvizsgál engem is..szerintetek gáz, ha egy szál tangában állok vagy fekszek majd a doki előtt? Nálunk még a suliban sem volt ilyen soha.
2011. máj. 18. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:

18 évesen gondolom azért van már nőgyógyászod.

Szóval amikor a házidoki már húzná a gumikesztyűt meg a vazelint,akkor közlöd vele,hogy van nőgyógyászod.

2011. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki az a háziorvos? Átjelentkezem hozzá :P
2011. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!