Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek ferdülés miatt 1,5éve műtött hátgerincre, amitől a púpom is "lejjeb megy" meg a testem többi részén is izmosodok?

Figyelt kérdés
az nem baj ha csak a púpcsökkentés megy és a másik nem. tudom h ússzak sokat, de otthon még miket csináljak, hol találok gyakorlatokat. köszi ("kérdezd meg az orvosod"-választ hanyagoljuk)
2009. márc. 13. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Tudok egy jó kis módszert amit én is csinálok hát problémákra.Csinálj minden nap tíz szabályos fekvőtámaszt lefekvés előtt.Persze attól függ,hogy mennyi a korod és, hogy milyen kondícióban vagy akkor csinálhatsz kevesebbet is és könnyíttet fajtát is. Persze ha izmosodni akarsz akkor ezt idővel növelheted is.

2009. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15/F, a kondició nem a legjobb de a napi 10-12 fekvőtámaszt meg szoktam reggel-este csinálni. még vmi tipp?
2009. márc. 13. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ,hogy a mostani válaszom nem lesz valami felüdülő de vannak olyan kis kütyü -mütyük rengeteg kis tappancsal amit akérhova felragaszdhatsz és az áram segítségével átmozgatja az izmot vagy masziroz is akár amelyikre állitod.nekem az ismerősőmnél volt egy rátetete a hasamra legerőseb fokozat izomépítés opcióval 1 perc után ugy éreztem mintha a medvék térdelték volna egymás után ha van rá pénzed szerintem próbáld ki.
2009. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!