Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnémtudni hogy menjek-e...

Szeretnémtudni hogy menjek-e el orvoshoz vagy felesleges? Tudni illik 3hete keményen iszom (szakítottunk csajjal) és hétfőn vért hánytam a reggeli víz után. Pénteken sok volt a pia és nagyon sok vért hánytam. Orvos azt mondaná ne igyak ennyit nem?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarok orvoshoz menni, csak hátha tudja valaki miért történt ez (jahh nem dohányzom, nehogy az legyen a probléma)
2011. máj. 19. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
azonnal húzz orvoshoz, ennek fele sem tréfa
2011. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán hagyd abba az ivást,mert értelme nincs.

És ha friss vért hánysz,akkor nem biztos,hogy a pia miatt van,hanem valami fekély lehet.Mindenképpen orvoshoz kéne menni.

2011. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vért? Nem vörösbort? Akkor én a helyedben orvoshoz fordulnék (mondjuk úgy most azonnal), mielőtt elpatkolok.
2011. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Simán hányhatsz vért a piától persze!!!!!!! Valószínű fekély van a gyomrodban és attól. Vagy az alkoholtól elvékonyodott és begyulladt gyomor is képes ilyesmire. Ha valóban piros, (nem alvadt) vért hánytál az nagy bajt jelent!!!!!!!! Menjél orvoshoz sos!!!!!
2011. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!