Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen itthon elvégezhető...

Milyen itthon elvégezhető gyakorlatokat csináljak, hogy eltűnjön a felesleg a hasamról illetve a hátsómról?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Combomon is van egy kicsi.


Nyáron, amint jó hőfoka lesz a Dunának, megyek kajakozni.


Viszont emellett kellene valami olyan is, ami a hasamat és a seggemet edzi. Felülésezés jó lesz? Naponta hányszor? Ha ez nem jó, akkor mit csináljak?


2011. máj. 20. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

felüléssel képtelenség fogyni.azzal izomtömeget növelsz..

fuss...kardiózz.

2011. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Ajánlom figyelmedbe a Zumba fitness-t! Ez ilyen táncos fitness, ami teljesen átmozgat. Sokfelé vannak zumba órák, de ha otthon szeretnéd csinálni, az sem gond (én is így szoktam). Vannak ugyanis dvd-k, amiket le tudsz tölteni a netről. :)

pl. ha a csípődet szeretnéd megmozgatni, akkor ajánlom a "Flat abs" nevűt, ez alig 10 perc, de ha intenzíven csinálod, akkor izomlázad lesz másnapra. :)

Kipróbálhatod a többi zumba dvd-t is, mind elég szórakoztatóak - legalábbis ezerszer jobb mint felüléseket csinálni. :D

2011. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálja intenzíven,mert az izomláztól csak tovább fog nőni ahas...:D persze izomban.
2011. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!