Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha idegesek vagytok vagy...

Ha idegesek vagytok vagy izgultok valami miatt, nektek is sokszor elkell mennetek nagyvécére?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ezaz hogy én akkor nem tudok menni nagy wc-re, ez mindenkinél máshogy működik. Ha nagyon idegeskedek valamin akkor felszabadul sok fölös energia és akár hulla fáradtan is képes vagyok itthon súlyzózni vagy kimenni futni egy kört a környéken.
2011. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor folyton pisilnom kell. Biztos felpörgeti az anyagcserét a stressz, vagy nem tudom.
2011. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor inkább pukizok :$ De wc-re menés is szokott lenni.
2011. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is puki leginkább, de sokszor van nagy WC is... Mikor iskolás voltam, feleléseknél volt a leggázabb :S Mindig akkor jött rám a pukizás, mikor kihívtak, és fel kellett állnom :$ De szerencsére mindig sikerült hangtalanul elintézni :D:D
2011. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rám is inkább csak puki jellemző. :$ :DD Ritkábban nagyvécé. :)
2011. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rám csak a nagywc jellemző, puki, pisi nem. :D Itt nálunk van is a mondás, hogy "ne hozd rám a fosást" vagy "mindjárt rám tör a fosás", amikor valaki ideges vmi miatt, vagy izgul. xD
2011. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyankor izzadok mint a ló, és sokszor kell pisilni.
2011. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!