Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen sűrű, és nagy a...

Miért ilyen sűrű, és nagy a szőrzetem ilyen korán? Nagy baj ez?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már olyan erős, és nagy a lábszőrzetem szinte mint apámé.. nagyon idegesítő hogy azért nem tudok felvenni rövidebb nadrágot mert akkor látszik a lábszőrzetem... és már közelebbről a mellszőrzetem, és a bajszom is nő.. az osztályban senkinek nincs ilyen nagy szőrzete... nagy baj ez?
2011. máj. 21. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél fel rövidebb nadrágot. A lábszőrzet nem ciki, ha az ember elkezd serdülni, testileg felnőtté válni. Szokj hozzá, mert életed végéig ez lesz. :)
2011. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet örökbefogadtak és az igazi apád Csubakka
2011. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elsőnek: oké ezt értem de nem számítottam arra hogy ilyen korán elkezd növekedni mert az osztálytársaimnak nincs ilyen szőrzetük még..
2011. máj. 21. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Na és? Ne hasonlítgasd magadat másokhoz, ők nem te, te meg nem vagy ők. Minden osztályban megvan az első, ebben az osztályban épp te kezdtél elsőnek ilyen látványosan serdülni. Hidd el, sokkal cikibb lenne 16 évesen lányos hanggal beszélni és 150 centinek lenni.
2011. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne, vlsz ilyenek a genetikai adottságaid. Kezdj el szőrteleníteni, ha zavar. De csakis epilátorral vagy gyantával, a borotvától még erősebb lesz!
2011. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd megszokod, biztos furcsa még neked.

Bár én nő vagyok, emlékszem, nekem is kínos volt, mikor a hónaljamon először kezdett nőni a szőr és az osztályban először lett nekem nagy a mellem.

Akkor még próbáltam takargatni, most pedig kifejezetten imádom őket :))


Most így 29 évesen persze már csak mosolygok az akkori aggályaimon.


Hidd el, sokkal férfiasabb és vonzóbb a legtöbb nő számára a szőrös lábszár/férfitest, mint a teljesen szőrtelen.

Fúúj, az olyan nekem kifejezetten gusztustalan.

Örülj neki, hogy ilyen férfias géneket örököltél.

2011. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!