Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen nyoma maradhat arcon...

Milyen nyoma maradhat arcon egy harmadfokú égésnek?

Figyelt kérdés
minap sikerült megégetnemaz arcom,egy elégnagy foltban!most pirosaslilás,barnás heggel kísérve ésnyilván gyulladt! kenegetem rávaló krémmel,amit dokiírt fel receptre! de nem tdom mennyit fog segíteni azon hogy meglátszik-e majd! ésha meg islátszikmiylen fokon? nagyon szembetűnön barna foltosan,vagynagy lila foltosan! lehet azzal kezdeni valamit,valahogy eltűntetni,kezelni ha esetleg nyoma marad?
2011. máj. 25. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a kulcscsontomnál égett meg a bőröm három szép ponton. ráfröccsent az olaj.

ha kipirul a bőröm, akkor látszik, egyébként meg nagyon halványan.

kend neogranormonnal, és ne napozz. reménykedjünk, h nem marad csúnya.

2011. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja égettem meg a lábamat. Az másodfokú égés volt mégis a mai napig látszik elég nagy felületen. Nem tudom mikor akar végre már elmúlni :/
2011. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!