Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 1 hónap múlva mandulaműtéte...

Kb 1 hónap múlva mandulaműtétem lesz, mennem kell előtte vérvételre, . Az mit mutat ki? (elsősorban a drogra vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:21
 1/3 anonim válasza:
Mandula műtét elött nem nézik hogy fogyasztottál e drogokat, de ha elfogadsz egy tanácsot és nem akarsz a műtét során vagy után komplikácíót, inkább ne használj semmit. Anélkül is elég nagy taruma a szervezetednek hogy eltávolítanak belőle egy darabot.
2011. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyankor leginkábba váralvadás idejét nézik meg, hogy tudja az orvos kb. mennyi ideig fogsz vérezni. Emellett megnézik az általános vérképet is. Egyetértek az előző hozzászólóval, szeritem se fogyassz semmit amit nem szabadna. Azzal csak magadnak ártassz.
2011. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vércukrod, meg ilyenek ami a dokit érdekli, de addig amíg mást nem veszélyeztetsz, bántassz, stb úgy teszed tönkre a tested ahogy neked jól esik.
2011. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!