Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki hízni szeretne az milyen...

Aki hízni szeretne az milyen "testmozgást" válasszon? Milyen rendszerességgel kell sportolni és mit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
teli kanál emelgetése 2 óránként 20x
2011. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
sakkozzon
2011. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úszás hideg vízben (pl. Csillaghegy), állítólag a hideg elleni védekezésül zsírpárnát növeszt a szervezet. De nem tudom, mennyire tudományos ez.
2011. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Este 10-kor (de lehet később is) kisütsz magadnak egy családi pizzát, majd minél kevesebb erőfeszítéssel odavánszorogsz a TV előtt elhelyezkedő kanapéhoz, bedobsz egy fimet a DVD lejátszóba. Bekapcsolod, kényelmesem hátradőlsz. Előtted a pizza. Ha nem birod nyolc szeletre vágva megenni, akkor elég csak 6 szeletre vágni, hogy tuti mind meg bird enni az egészet. A film legyen minimum 3 órás, lehet a Gyűrűk ura (bár az csak 2 óra 45 perc de megteszi), hogy legyen időd bevágni a családi pizzát és közben majd el is aludj, ugy, teli hassal. Ja meg mellé ki ne hagyd a literes Colát. De lehet másfeles is, vagy kettő. Az a jó, ha ott helyben elalszol, mert akkor feleslegesen nem pazarlod a kalóriákat az ágyhozmenetellel. Ezt ismételni heti minimum 3 alkalommal. De lehet 4 is. Vagy 6, ahogy neked jobb. Remélem tudtam segíteni.
2011. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 renita89 válasza:
19%
Tök birom hogy aki nem tud hizni és megkérdezi,hogy hogyan lehetne,Egy normális válasz nem jön!Egyél ennyit meg annyit.HÜLYESÉG!Remélem a a dagadtaknak ilyesmi válasz megy:NE ZABÁLJ ANNYIT!Amúgy együtt érzek veled ,mert én sem tudok hízni..(Akármennyit is eszem...)
2011. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sűrűn elmegy a hűtőszekrényig, és degeszre kajálja magát!
2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sztem járj el edzőterembe és tömeget növelj.semmi értelme szemét kajákat enni pl Mcdonalds meg édesség csak hogy hízz,viszont a sok mogyoróféle jó (nem a sózott változatok!) és a teljes tejtermékek is.
2011. jún. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 176 centimhez 45 kiló vagyok, úszok rendszeresen, és, bár fogjuk rá, hogy egészségesen étkezem, de sokszor eszem késő este, mégsem hízok. Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy vékony vagy, a lényeg az, hogy egészséges legyél. Csináltass az átlag embereknél gyakrabban vérképet, nekem így derült ki, hogy vashiányos vagyok. Hogy mit sportolj: ússz, járj el futni, és vegyél két 1-1,5 kilós súlyzót, aztán azzal eddz.
2011. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 leander0101 válasza:
Ülj le a gép elé jobb kezeddel fogd meg az egeret bal kezedhez készíts mindenféle nasit és csak akkor kelj fel ha már nagyon kell!
2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reagálásokat! Az étkezéssel, a nassolással, a hűtőnyitogatással, kanálemelgetéssel semmi gondom! A késő esti vacsorával, sőt az éjszakai evéssel sem! De remélem aki fogyni akar, az is megkapja az ilyen "nagyon egyszerű" válaszokat!
2011. jún. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!