Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hólyagos és száraz ekcéma...

Hólyagos és száraz ekcéma kezelésére milyen megoldást tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Az orvos két szteroidos krémet is felírt, (Locoid az egyik)de kipróbáltam már a neugranormontól a sudocremig mindenfélét, és mindig kiújul.Hidegben száraz, melegben hólyagos ekcémám lesz. A bőrgyógyászatra több helyen is min. 1 hónapos várólista van. És nem túl segítőkészek az orvosok. Ajánlottak vitaminokat( E,O3,C), szedem is őket, de semmi változás. Mióta megszületett a kisfiam, azóta van ez a problémám, lassan egy éve semmivel sem tudom kezelni. Egyet tudok, hogy a dove termékeket nem bírja a bőröm. ( azt is mondták hogy túlzott hús fogyasztás miatt is kialakulhat, én pont vega vagyok...)Valami ötlete van valakinek? Előre is köszi a segítséget!
2011. jún. 1. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Xyzalt szedek és a szteroidos krémmel kenem. Egyszer már elmúlt 2 hónapra, azután szépen visszajött. (Egyébként nekem 13 éve van ekcémám.) Most is van.

Ennyi, semmi többet nem fogsz tudni ellene tenni.

2011. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de azt tudtam hogy mindig vissza fog jönni, én végülis a tünet enyhítésére lennék kíváncsi, mert csak három ujjamon szokott jelentkezni és egy-két nap alatt olyan csúnya lesz kb mint a száraz lepra, azt hinné aki ránéz hogy le fog esni az ujjam.Még a víz is csíp, szóval utána meg lehámlik az egész bőrőm. A barátnőm is ekcémás, viszont neki ilyen durván nem szokott kijönni. Szóval azzal tisztában vagyok hogy ez így marad, csak egy-két hónapra azért elmúlhatna mert elviselhetetlen a viszketés meg a fájdalom:((.
2011. jún. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!