Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 3. napon mindig zsiros lesz...

One Melus kérdése:

A 3. napon mindig zsiros lesz a hajam, az arcborom pedig mitesszeres lesz. A tesztoszteron szintem magas, igy mar masnap kijon a labamon a szor. Van valaki akinek ugyan ez a baja?

Figyelt kérdés
a nogyogyasz folirt fogamzasgatlo tabit de az elsot nem birtam, mert nagyon kiszaradt a borom (diane), a masiktol meg egesz honapban menstruacios gorcseim voltak, igy abbahagytam. ti mit tennetek a helyemben?
2011. jún. 3. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresnék egy endkrinológust. A hülye nőgyógyászok mint a vitamint úgy osztogatják a hormonális fogamzásgátlókat, ami jobb esetben is csak elnyomja a problémákat, nem megszünteti. A problémád lehet inzulinrezisztencia, PCO tünete is. Azt kell kideríteni, hogy pontosan mitől magas a tesztoszteronod. Ha megoldják azt a problémát, akkor meg fog oldódni a többi is. A magas inzulin szint egyik folyománya is lehet a magas tesztoszteron. Nézz körül itt: pcos.hu, esetleg. Mindenképpen JÓ endokrinológushoz menj! Sok sikert!
2011. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!