Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha daganatos beteg lennék,...

Ha daganatos beteg lennék, honnan tudnám meg, hogy mikor közelít a vég?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy mikor van már végső stádiumban és a halál esetleg beállhat?
2011. jún. 5. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt modnanám a dagantos betegnek h ne erre gondoljon ...

egyébként nagyon sokan mondják és én is tapasztaltam sajnos hozzátartozómnál,h amikor közelít mind nagyon jól érzik magukat hirtelen minth javulás állna be de ez csak ideig óráig.Aztán pár nap alatt elviszi őket a betegség.Jobb esetbe gondolom van akinél elhúzódik gondolom attól is függ milyen daganatról van szó.

De általában ez van h amikor az ember olyan furcsán jól érzi magát akkor szokott átbillenni.vannak akik megérzik előre egyébként találkoznak a régi ismerősökkel stb.nem ritka ez sem.

2011. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok ismerősöm,sőt családtagom is halt meg daganatos betegségben.

A legtöbbjüknek a haláluk előtti 1-2 hétben sokat javult a közérzete,majd hirtelen bekövetkezett a vég.

De egy barátunk májrákos volt. Csütörtökön meglátogattuk a kórházban. Nem voltak fájdalmai,úgy beszélgettünk egymással,mintha egészséges lenne. Amikor elköszöntünk tőle,és mondtuk,hogy vasárnap újra jövünk,azt mondta,hogy addigra én már nem élek. Valóban szombaton meghalt.

2011. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem tudjátok
2014. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!