Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegesen zavar a magasságom,...

Betegesen zavar a magasságom, valahogyan nőni szeretnék. Van e rá valamilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok 171cm. Ennél mindig magasabb akartam lenni (legalább 180 cm). Az érdekelne ,hogy létezik e valami olyan szer,tápanyag,életmódforma,kezelés stb. ami esetleg segíthetne?
2011. jún. 11. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 171 cm-rel semmi baj nincs.

Én egyről tudok, az, hogy a combcsontot vágják ketté és tesznek rá egy ilyen sínt. De szerintem teljesen felesleges aggódnod miatta.

Sokkal többen fognak észrevenni, ha magabiztosságot és boldogságot sugárzol ki magadból, mint hogy azon szorongsz, hogy milyen alacsony vagy.


Tapasztalatból mondom!

19/L (178 cm)

2011. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pl. feltüsized a hajad, az optikailag nagyít egy kicsit, bár tudom ezzel nem sokra mész...:)
2011. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat de én nem ilyen szempontból gondoltam erre, hanem tényleg úgy ,hogy van e esetleg a mai orvostudománynak valami csodaszere ami ennyi idős kor után is természetes növekedésre serkentheti a szervezetet.


Kedves első válaszoló ezt a módszert amit írtál még a leg elmebetegebbek sem próbálnák ki szerintem. De azért kösz.


Amúgy meg tényleg nagyon zavar főleg azért mert úgy tudom az átlag 180cm. Egyébként voltam már ezzel pszichológusnál, dehát tudjátok ,hogy van ez, az ilyen "fogadd el magad" meg hasonló dumák igazából szart sem érnek.

2011. jún. 11. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnos el kell keserítselek, ezen az orvostudomány már nem tud segíteni. 20 éves kor körül elcsontosodnak azok a porckorongok, amik a csontok növekedéséért felelősek. Innentől fogva hosszirányú növekedés nem lehetséges.


Orvostanhallgató 21F/170cm

2011. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó a rohadt életbe. Szval akkor semmi lehetőség nincs arra amit én akarok?
2011. jún. 12. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
De nem is vagy alacsony! :D Ezeknek a neten olvasott "magasságnövelő gyakorlatoknak" érdembeli pozitív hatásuk nincsen, legfeljebb elcseszheted vele az ízületeidet, rosszabb esetben a gerincedet.
2013. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!