Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúnyogírtásnál mennyire...

Szúnyogírtásnál mennyire veszélyes nyílt terepen tartózkodni?

Figyelt kérdés
Egyszer a dunai szúnyogirtás ideje alatt a parton sétáltam, hallottam a repülőket, láttam a permetködöt, de nem tudtam hova menekülni, megkerestem a legmagasabb pontot és megvártam amíg leülepszik a permet, de legalább 1-2 percen keresztül töményen belélegeztem a szert, lehetett ettől bajom? 2 éve történt.
2011. jún. 18. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, mert nem vagy szúnyog és már DDT-t sem használnak :) Elvileg...
2011. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


Tavaly biciklizés közben engem is lepermeteltek, remélem, nem káros...:))

2011. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron engem és a férjem is jól lepermeteztek.Hallottam a lépcsőházban a repulőhanját,mentünk le,este sétálni, leértünk és erős permetszerszagot éreztünk nagyon durván erős volt.Mondtam férjemnek szaladjunk az autóba, gyorsan beültünk, de mi is szítuk vagy 1-2 percen át.
2011. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szívtuk
2011. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vérlázító baromság ez a permetezés. miért nem lehet ezt érthetően az emberek tudtára adni? persze ha önkormányzati választás van az minden sarokból megtalál.
2011. aug. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!