Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apámnál és nagyapámnál TBC-t...

Apámnál és nagyapámnál TBC-t diagnosztizáltak. Én is beteg vagyok biztosan?

Figyelt kérdés
Napi szinten járok fel kb.10-20 percre bevásárlás stb. mert beteg mind a 2 egyébként is. Őket beutalták most gondozóba és nekem azt mondta a doki szerinte 100% hogy én is beteg vagyok. Megcsinálták a szűrést de még nincs eredmény biztos ez a 100%?Ha valaki járt hasonló helyzetben örülnék ha leírná.
2011. jún. 24. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván 100% az esély hogy elkaphattad.
2011. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pedig úgy gondolom, hogy attól függ, hogy fertőzőek-e vagy netán régebbi maradványt fedeztek föl náluk!

Nyilván megvan rá az esélyed, hogy elkapd ha fertőznek, de várd meg az eredményt, hisz biztosat csak az mondhat! Addig nyugi!

2011. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. sajnos még nincs eredmény...
2011. jún. 27. 19:24
 4/6 A kérdező kommentje:
negatív lettem...
2011. jún. 29. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívből örülök!!!! Mondtam én, hogy nem eszik olyan forrón...:))) (Lehet, hogy apukád és nagypapád is negatív - vagyis Ő beteg, de nem fertőz!)
2011. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi!

ők már korházba vannak sajnos :S

2011. júl. 2. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!