Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A borotválkozástól erősödik a...

A borotválkozástól erősödik a szőr?

Figyelt kérdés
Vagy jobban nő? Mert leborotváltam a hónaljamat, és azért nem akarom, hogy nagyon erős szőrzet legyen ott. Mennyi idő míg újranő és újra le kell borotválni? És a borotvahabot feltétlen kell használni hozzá? Mert én nem használtam, de egy kicsit fáj most.
2011. jún. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A borotva erősíti a szőrszálakat és elég hamar visszanő. Én is a hónaljamon borotválok de a lábammal már nem tettem ezt, elviselem a gyantázást havonta egyszer, annyira nem is fáj.

Én nem használok borotvahabot, nem tudom, állítólag kéne... Olyen két-három nap alatt nekem már nem tükörsima.

Ha nagyon szeretnél hosszú ideig sima hónaljat akkor tanácsolom a gyantát, igaz elégg é fájdalmas, mert ugye kitépi tövestül...

2011. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én eddig csak borotválkoztam, de semmi ilyesmit nem vettem észre. Azért érzed úgy, mert egyszerre jelenik meg sok apró szőrszál, amik szúrnak. De ha már hosszabb, ugyan olyan mint borotválás előtt, nem tűnik vastagabbnak, durvábbnak, többnek. 21/L
2011. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szőrszálnak a bőrhöz közelebbi része vastagabb, mint a másik vége, mert az már elvékonyodik. Egyszerre nő vissza minden szőrszál vastagabb része, azért tűnik úgy mintha... pedig nem vastagitja.
2011. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem erősödik, csak úgy tűnik.
2011. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én, amikor elkezdtem 15 évesen borotválni a hónaljamat, csak pihés szőr volt, most (20 éves vagyok) pedig olyan, hogy el sem vágja a borotva, lehetetlen simára borotválni, az epilátor sem bír vele, egy centis a gyökere :/ úgyhogy nem a legjobb megoldás. a borotvahab nem kötelező, de könnyebb vele.
2011. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!