Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Középfül gyulladásos tapasztal...

Középfül gyulladásos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fájdalmat nem érzek, csak a bal fülem van eldugulva már egy hete. Az orvosom dalacin c ATB-t irt fel és orcseppet. Már a 4ik napja használom, de semmi javulás. Mennyi idön belül észlelö javulás? Hétfön szeretnék munkába menni már. Hasonló tapasztalata valakinek?
2011. jún. 25. 14:52
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Sztem a tied biztosan nem kfgy, mert lekaparnád a falat kínodban!

Nekem 30 éves koromban volt először kfgy-om. Nagyon émelyegtem, szédültem, nem tudtam egyedül föl sem állni, és nagyon fájt!

Felszúrták, amitől nagyon féltem, de utólag az a véleményem, hogy jól tették. Nem kellemes érzés, de megszűnt a szédülés, a fájdalom is.

Azóta eltelt 10 év, és semmi hasonló nem volt.

Egyébként a kövirózsa levele összevágva, leve kifacsarva, belecsöpögtetve mindíg jót tesz a füles problémákra. Többször csináltam már, a gyerekeimnek is.

Akinek van sziklakertje, annak kell, hogy legyen kövirózsája is, tehát nem kell messzire menned érte.

Jobbulást!

2011. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orvos állapitotta meg a diagnózist. Bár tudom, h. a szerencsésebbek közé tartozom, hogy nem érzek fájdalmat. Hallottam hogy nagyon fájdalmas is tud lenni. Nekem csak el van dugulva a fulem, de az is elég kellemetlen, föleg h. már egy hete tart. A kövirózsa gyulladásra is alkalmas? Nem szeretnék rontani a helyzeten...
2011. jún. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!