Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív körüli fájdalom lehet...

Szív körüli fájdalom lehet extasy mellékhatása? Ha igen mit tegyek, hogy enyhüljön/elmúljon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok függő, rendszeresen sportolok. Egy hete bevettem egy fél extasy tablettát egy buliban. Nem éreztem a hatását, és hazafelé menet folyamatosan szúrt a szivem (pontosabban mások megállapítása szerint szív körüli idegek).Mindennapon folyamatosan éreztem a fájdalmat, nagyon apró enyhülést éreztem. Drogok terén okosabb barátaim azt mondták, hogy vegyek be még egyet és akkor elmúlik, nem múlt el, sőt ugyanolyanra visszaerősödött a szúró érzés, mint egy hete! Kicsit megilyedtem. KÉRLEK TITEKET CSAK A KÉRDÉSRE KONCENTRÁLJATOK! KÖSZÖNÖM
2011. jún. 25. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, főleg ha szar volt az anyag.

Háziorvos - nem kell elmondanod neki mitől fáj a szived, elég ha meghallgatja, esetleg beutal kardiológiára, hogy lásd, okozott-e maradandó károsodást a szer.

Nem kell minden vackot bevenni, csak mert a haverok is...

2011. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm nem tudom, sztem ennyitől nem lesz komoly baj... viszont tudatos embernek tűnsz, ezért sem értem miért nyúlsz ilyenhez? Ha jól akarod magad érezni inkább igyál! De ezt ne!!! Persze a Te dolgod, ez csak egy jó tanács. Szüval sztem nyugi, nem ez okozza, de egy EKG/ vérvétel nem ártana sztem.
2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Képzeld, létezik egy igen egyszerű megoldás: ne vegyél be extasyt... Esetleg menj el orvoshoz, ha nem fordult meg a fejedben ez az igen meglepő megoldás.
2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
menj orvoshoz, te idióta ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ilyen barmokat
2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
amúgy a dokinak mondhatod, mit vettél be, és mondd is, hogy tudja, mit keressen, mert különben lehet, hogy félrekezel (orvosi titoktartás köti)
2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Pontos j-vel ijedj meg. Egy.

Kettő - tűrjél, ha már hülye voltál - és ha ilyen hülye barátoknak bedőlsz.

Három - menj el dokihoz, ha nem múlik.

2011. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet attól is. Meg ettől függetlenül mástól is. Menj el az orvoshoz, és neki el KELL mondanod, hogy mi történt. Ekkora mennyiség elvileg nem szokott ilyen panaszokat okozni, de ha szar volt, vagy a szíveddel van valami, akkor nem jó ilyennel játszani.

Az okos "barátaidat" meg üdvözlöm.. még jó, hogy nem azt mondták, hogy dobj be rá vagy 3-at.. pfff.

2011. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!