Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tüdőgyulladás...

Mit tegyek ha tüdőgyulladás után nem múlik a köhögés?

Figyelt kérdés

2 hete volt tüdőgyulladásom. Kilábaltam belőle de a köhögés maradt. Visszamentem a dokihoz, de csak köptetőt ajánlott ( Mucopront). Előtte is szedtem köptetőt csak más fajtát, meg ugye a felírt gyógyszereket is még. Nem úgy tűnik hogy most ez a másik köptető hatna valamit.

Mit lehetne még tenni?


2011. jún. 28. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly szeptemberbe volt tüdőgyulladásom és azota megmaradt a nagy ugató köhögés és asztmás is lettem sajnos, de nem súlyos van pipám ami csillapitja a köhögést de van anno volt hogy olyan sokat köhögtem hogy izomlázam volt 13/F
2011. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Én kb 2008-ban fáztam meg nagyon. Könyvtáros vagyok, és a fűtetlen pincében kellett dolgoznom napokig.

A doki csak hörghurutot állapított meg, pedig már fulladásszerű köhögésem volt. Utána valamennyire jobban lettem, de sokáig köhögtem. Utána eltelt közel 1 év. Januárban járok tüdőszűrőre, és visszahívtak. Mindkét tüdőfélben ökölnyi nagyságú folt volt. A doki azt hitte a tüdőgondozóban, hogy rákos vagyok szerintem. Visszamaradt a tüdőgyulladásból a sok genya, a hörghurut elleni gyógyszer semmi nem volt rá. Szerencsém volt, hogy ki tudták kezelni a tüdőmet 26 évesen...


Úgyhogy azt javaslom, hogy ha még egy hét múlva is köhögsz, egy röntgen nem árt, csak használ!

2011. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
voltam röntgenen akkor nem láttak semmit csak azt hogy tüdőgyulladásom van... de remélem elmúlik mert nagyon elegem van már :(
2011. jún. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!