Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon felborult az alvás...

Nagyon felborult az alvás rendszerem, a lényeg lent (? )

Figyelt kérdés

szóval iskola időszakban ugye korrektül 9-10-11 fele aludtam 7-8 fele keltem, hétvégén pedig 9-10 fele keltem. ezt tartottam is egy darabig csak ugye volt pár éjszakázós buli stb, és most általában éjjel 1-2 kor alszok és 11kor vagy délben kelek fel, úgy mint aki alig él... tehát rengeteget alszok mégsem érzem magam kipihentek, plusz napvégére már álmos is vagyok, akkor is ha csak ülök itthon egész nap. és nemtudom hogy miért? vitamin hiányom lenne? vagy mi miatt? kicsit aggaszt, főleg hogy felkelek és másnak már a fél napja eltelt... mi lehet a gond? hogy tudnék visszaállni egy 11órás alvásra és 9-10órás kelésre?


egy barátom azt tanácsolta ne aludjak egész este aztán másnap du hétkor feküdjek le, de ez elég keménynek hangzik nekem :D


2011. jún. 29. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Énis 1-2 körül alszol el és mostis 11 kor keltem és tök álmos vagyok meg néha fáj a fejem is
2011. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma... :D Pont ugyanígy vagyok én is, tegnap, mikor kettőkor keltem (eddig mindig felébredtem legkésőbb dél előtt), határoztam el, hogy visszaállok.

Én azt próbálom, hogy korábban kelek (felkeltem magam). Tegnap mondjuk lefeküdtem éjfélkor, és nagyon rossz volt, mert hajnalig ébren voltam, de ma felkeltem 8kor. Pokoli volt felkelni az ébresztőre, de muszáj, mert különben még jobban eltolódik.

És majd ma is megpróbálok korábban lefeküdni, de a lényeg a korai kelés, nekem az régebben bejött, mindig így szoktam visszaállni szünetek után, mivel ha későn kelek, hiába fekszem le korán, nem alszom el.

Én ezt tudom ajánlani, persze utána nem kell mindig 8kor kelni, csak amíg el nem tudsz aludni esténként.

2011. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős, csak nálam ez úgy néz ki, hogy hajnali 3 előtt nem alszom el, de volt olyan is, hogy fél 6-kor aludtam el. Addig nem voltam álmos, pedig nyugtató/altató hatású teát is iszok... :D Én is felkelek olyan 3fele, délután utána...

egyszer ki fogom fárasztani magam jó alaposan, utána lefekszem korán... :D ez mindig segít :)

2011. jún. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!