Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj már hosszabb ideje...

Miért fáj már hosszabb ideje (körülbelül 5-6 hónap) a bal oldalon a hátam, körülbelül a szívem mögött?

Figyelt kérdés
Lehet hogy azért van, mert korábban körülbelül 2 évig cigiztem? VAgy azért, mert elég hosszú ideig szoktam naponta a gép előtt ülni, nem mozgok túl sokat? Lehet, hogy ez tüdőrák jele legyen? Félek, hogy az lesz.
2011. júl. 1. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem cigi meg nem tüdörák, de a helyedben elmennék orvoshoz. NAgy valósziüséggel tartáshiba, de lehet még ezer más is.
2011. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most megnyugodtam :). Hát, elmennék orvoshoz, de tudod, az emberi félelem, hogy "inkább nem megyek el, nehogy ott legyen valami"... :D
2011. júl. 1. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:

ez a lehető leghülyébb gondolkodás. A betegség attólmég ottvan,hogy te nem szembeszülsz vele.

És amit ma meg lehet gyógyítani 3 tablettával,ahhoz lehet,hogy pár hónap múlva műtét kell.

menj dokihoz.Epe is sugározhat a lapockádhoz

2011. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, de már régebb óta. Nekem azt mondták, hogy alapból a testfelépítésem miatt, elég vékony vagyok és meg kellene erősítenem a hátizmaim és igen a több órás görnyedés a számítógép előtt... Meg elég feszült is vagyok évek óta és állítólag a feszültség szorongás is okoz ilyen tüneteket, szóval nálam elég összetett a dolog. De persze ezenkívül még rengeteg mástól is lehet persze. Viszont pár hete vettem 1 húzódzkodó rudat és minden nap használom, igaz nem tudom még teljesen felhúzni magam, de kitartó vagyok és azóta sokkal jobb, alig érzem már a fájdalmat, pedig volt, hogy alig tudtam elaludni úgy éreztem beszakad. Biztos nem tüdőrák nyugodjál meg! :) De azért az orvost tényleg érdemes meglátogatni, nem harapnak! :D
2011. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy hülye gondolkozás, én se szeretem, csak ha fél az ember, akaratlanul is így gondolkozik.
2011. júl. 1. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, különben én is ilyen vagyok! :) Még jó, hogy van egy ismerős belgyógyász ő mindig megnyugtat. De ne gondoljunk azért a legrosszabbra mindig! Én meg bevallom még a fogorvoshoz is félek elmenni, nehogy szájüregi daganatot találjon, és ez marhára nem normális dolog!
2011. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen hülye gondolkodás, van, ha nem tudunk róla, észrevétlenül elmúlik, de ha az orvosnál kijelentik, hogy ilyen meg olyan betegségekben szenvedünk, a lelki aggodalmaink csak súlyosbítanak a helyzeten. Ha teljesen kamuból egy orvos azt mondja valakinek hogy rákos, az illető teljes biztosan elhiszi ezt magáról, és a mentálisan elképzelt betegség valósággá növi ki magát és tényleg rákos sejteket képez. Én 20 éve nem voltam orvosnál, volt pár gyanús helyzetem, de a tudat általában kigyógyítja a testet a valós betegségekből, ha nagy akaraterővel hisszük, hogy egészségesek vagyunk. A mai kor betegségeinek a nagy része abból gyökerezik hogy nagyon sokan egy kis szokatlant tapasztalnak és egyszerre arra gondolnak, hogy a legdurvább betegségekben szenvednek, és ez valósággá válik. A Mentális képessége egy embernek olyan nagy, hogy el sem lehet képzelni mire vagyunk képesek, puszta akarattal.
2016. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!