Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta 6-7 pohár gyűmölcsős...

Naponta 6-7 pohár gyűmölcsős joghúrtot is megeszek. Ez a menyiség nem káros az egészségre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Ilyen gazdag vagy? 6-7 ilyen joghurtos pohárka van vagy 700 forint is.... Azta!!


Én napi egyet tudok megengedni magamnak :(:( , de ha tehetném én is ennék 7-et az tuti. Nem árt.

2011. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha házit, vagy cseprest eszel akkor oké.A többi a danone meg ezel tele vannak cukorral,állományjavítóval,aromával..... én meggondolnám,hogy mennyit eszem belőle
2011. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha mellette rendesen mast is, akkor nem. Ezek mű szarok, fureszporbol meg gyumolcsaromabol allnak, nem igazi gyumolcs meg joghurt, amit eszel sajnos; jo ha tudod, ha esetleg fogyoznal, akkor ha csak ezt eszed, megbetegszel.
2011. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
A mennyiséggel nincs gond, de ha egészségesen akarsz étkezni, akkor inkább egyél natúr joghurtot és gyümölcsöt, vagy turmixolj gyümölcsöt a joghurtba. Az előre elkészített gyümölcsös joghurt valójában aromákból és színezékből áll, gyümölcsöt soha nem látott. Olcsóbb és egészségesebb, ha veszel egy nagy poharas natúr joghurtot és azt eszed gyümölcsökkel, abban nincsenek ilyen szerek. Igaz, a színe sem lesz olyan, mint a színezékkel festetteké!
2011. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ilyen gazdag vagy? 6-7 ilyen joghurtos pohárka van vagy 700 forint is.... Azta!!

"

"Én napi egyet tudok megengedni magamnak :(:( , de ha tehetném én is ennék 7-et az tuti. Nem árt."



Nem vagyok gazdag! A havi keresetem 75-80 ezer az életársamé 80-90ezer/hó. nem dohányzunk nem fogyasztúnk alkoholt, joghúrtot vaszűnk! Danon 4-es kiszerelésben 240ft azaz 2db 4-es kiszerelés 480ft. Inkább joghúrt mint cigaretta!

2011. júl. 3. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

akkor tanuld meg, hogy joghurtnak írják.

És egyél cseprest, vagy magad csináltát. Hagy a zta szar danont. Annyi ízfokozó van benne, hogy teljesen függő leszel és tönkrevágja az ízlelőbimbóidat is.

Ha már szereted a joghurtot akkor egyél igazit

2011. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Én dolgoztam a Danone-nál, és saját szememmel láttam, hogy vannak gyümölcsök a joghurtba kevert lekvárban. Az epresben fél eprek vannak, csak a joghurtban elkeveréskor nagyon szétturmixolódik. Nem kel elhinni a dilettánsok vádaskodásait.

A danone joghurtokat ízesítő lekvárok rengeteg fehér cukrot tartalmaznak. Emiatt nagyon nem egészséges. Napi 6 ilyen joghurt rosszabb, mintha dohányoznál.

2011. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"akkor tanuld meg, hogy joghurtnak írják.

És egyél cseprest, vagy magad csináltát. Hagy a zta szar danont" Oké megtanúltam hogy joghurtnak irják, és a cseprest hol lehet kapni? Okoska?

2011. júl. 3. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Az nem Cserpes?

Hogy mi az?

Valami agyonhype-olt ezobioöko, "véddamagyart" izé, amit Lipóti pékségekben, meg mozgóárusoknál lehet kapni.

[link]

2011. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
De nagyon káros . Semmi természetes anyag nincs benne. MŰ kaja. Aromásítva.
2013. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!