Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljgyantázás FTW? Fáj?

Hónaljgyantázás FTW? Fáj?

Figyelt kérdés
Már meguntam a borotvát, másnap tiszta borosta. Tesztnek megpróbáltam csipesszel 1-2-t kihúzni, szar, de elviselhető. Ha gyantázom nem fogom úgy érezni mintha kiszakadna a fél hónaljam? Mennyi idő után veszem észre hogy gyengült a szőr, és a második alkalomnál nem lesz kicsit fájdalommentesebb? Ajánlani tudtok valami extra bőrpuhítókrémet? Ja és a legfnntosbb, mit csináljak hogy ne pattogzon ki? (Borotválás után is ki szokott 1-2 helyen, hát gondolom még gyantázáskor...)
2011. júl. 6. 00:46
 1/3 anonim válasza:
Ha nagyon félsz attól, hogy fájni fog, szerintem próbáld ki a Veet szőrtelenítő krémet. Hamarabb visszanő, mintha gyantáznád, de puhább lesz a szőr, hidratál és egyáltalán nem fáj. És nincs vele annyi macera.
2011. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ér az semmit, rajthagytam 20 percig és csak 1-2 gyenge szálat vitt ki, ráadásul rosszabbul mint a borotva. Mindenképpen gyantázni akarom, tapasztalatja valakinek van, örülnék neki.
2011. júl. 6. 01:06
 3/3 anonim válasza:
Na mindegy, nálam sikerült :)
2011. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!