Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ha izgulok vagy ideges...

Hogy ha izgulok vagy ideges vagyok akkor miért kezd el rettentően viszketni szinte az egész testem? Van amikor csak a lábfejem viszket de az annyira hogy elviselhetetlen! Már mindenféle kenőccsel próbálkoztam de semmit nem használt :/

Figyelt kérdés
Nincs semmi látható nyoma a lábamon és a testemen ennek a tünetnek!
2011. júl. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egész biztos, hogy lelki oka van. A neten van egy csomó olyan cikk, amelyben arról írnak, hogy milyen betegség vagy tünet milyen lelki problémának az oka. A tested jelzi, hogy baj van. Szerintem azért viszketsz, mert a viszketés pont azt jelenti: idegesség, ingerültség. Mint már említettem, a neten is találsz ilyen írásokat ("A lélek nyelve a betegség"), de könyveket is kereshetsz ebben a témában, mert olyanból is van szép számmal.
2011. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom ezekben akkor valami gyógymódot is írnak ugye?
2011. júl. 7. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A stresszhormon miatt, gyakorlatilag allergiás reakciót okoz.
2011. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!