Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha árnyékban 36 fok van,...

Ha árnyékban 36 fok van, akkor napon mennyi? Nálatok mennyire van most meleg? /A kinti hőmérő 46 fokot mutat (Baranya). /

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lakásba összes redőny lehúzva, az én szobámban van kb max 23 fok. Nem akarok kimenni megtudni milyen meleg van. Jó nekem itt bent a hűvösben.
2011. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jah, és Budapest.

első voltam

2011. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ötvenkét fokot mértem a napon!!!
2011. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a lakásban most 27-28 fok van, pedig reggel 7 kor szellőzetés után minden redőnyt lehúztam.Nem is tudom mennyi lenne, ha nem lenne lehúzva a redőny.Így most gyakorlatilag egy bunkerben" lakunk. Délután 2-4 között húzom fel a redőnyt, és így akkor nem megy fel a fok, és késő este 9 felé szellőztetünk meg egész éjszaka nyitva az ablak.
2011. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

11:50- 52 ° rátűzött a nap, vagy leárnyékoltad?

működik úgy?

2011. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az előző heti hűvösből még van egy kicsi a lakásban, de így is nehezen bírom, mert nálam iszonyú elhasznált levegő van, és nem tudok szellőztetni.

Majd fel fog melegedni a lakás, és akkor rosszabb lesz. :(


Redőnyünk nincs, de én nem húznám le, mert nagyon nem bírom a sötétet és a bezártságot (nem klausztrofóbia, csak nemszeretem érzés). Fehér függönyt tartok elhúzva, ami valamelyest visszafogja a nap melegét.


Nálunk éjjel nehéz szellőztetni a zaj miatt, meg igazából éjjel is meleg van kint.



Kint nem tudom, mennyire van meleg, de szerintem körülbelül annyi, mint nálatok. Mi északabbon vagyunk, viszont aszfaltos-betonos nagyvárosban. :@

2011. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most kint a teraszon, 36'-de már nem süt oda a nap. Bent a szobákban bukóra nyitott ablaknál és sötétítőfüggönnyel 25-26'.
2011. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12.00! Naná, hogy rátűzött. Nem is csukta be a szemét!
2011. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de úgy reálisan működik egy hőmérő?
2011. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy a tv-ben bemondták hogy meleg rekord pesten 35.8 fok,na akkor ezeken a helyeken nem mérték ahol mi lakunk?Mert ott igazán meleg volt ezek szerint.Már majdenm fél 7,de alig csökkent a hőmérséklet.Ja amúgy 4.-en lakom,na itt meg aztán iszonyat meleg van még:)
2011. júl. 9. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!