Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A dohányzás és a piálás hány...

A dohányzás és a piálás hány évvel csökkentheti le az életkort?

Figyelt kérdés
pl. valaki 18 éves korától már 2 dobozzal szív naponta, piálni is szokott, az is előfordul hogy berúg
2011. júl. 12. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
génektől függ minden, ezt milliárdokból is nehezen lehetne kiszámolni. De szerintem úgy 60 évig lehet kihúzni így.
2011. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pentadrox válasza:
Tessék? A nagyfaterom 9 éves korától szívja a cigit,és piál is,és 73 éves. Bár eléggé harákol is.
2011. júl. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mr.brown ***** válasza:
állítólag 1 száll cigi 5percet vesz el az életedből
2011. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 éves koromtól dohányom és iszom. 19 éves koromban eléggé elkapott az alkohol, egy éven keresztül szinte mindig ittam, két-három naponta berúgtam úgy hogy nem álltam a lábamon. Most már sokkal kevesebbet iszok. A barátaim is hasonló cipőben járnak. Azzal szoktunk viccelődni, hogy nem érjük meg az 50-et. Amit nem is csodálnék.


Az egyik barátom apja 52 éves korában hunyt el, erősen dohányzott és ivott. Szóval unokát biztos nem fog látni az aki ilyen élet vitelt folytat.

2011. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

mr.brown válasza:


állítólag 1 száll cigi 5percet vesz el az életedből



Akkor most egy hulla ír :)

De te biztos túléled a sivatagban korlátlan sörrel, főleg akkor, ha mérsékletes vagy :)

2011. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Minden csak rajtad múlik az életben.

Minden csak hit kérdése Nézz utána - vonzás törvénye.

2011. júl. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Smartguy86 ***** válasza:

Mindig ez van! Aki önpusztításba kezd, az váltig állítja, hogy vele máshogy lesz... Elkezdenek példálózni más emberekkel, hogy magukat megnyugtassák. Csakhogy a másik ember nem te vagy! Egyéni genetika kérdése + lakóhely, testmozgás, táplálkozás kérdése. Aki városban él és úgy bagózik, az hamarabb teszi tönkre magát, mint egy nagypapa, aki egész életét vidéken élte le mondjuk.


Az alkohol meg... Aki azért rúg be, mert csak akkor érzi jól magát, az egyenes úton van a függőség és az alkoholizmus felé. És az pedig nem szép halál! Magányosan meghalni, a családod kitesz, már csak a pia számít, aztán talán felfedezik, hogy meghaltál, talán nem...


Aki tudatmódosító szerrel él, az gyorsabban hal! Ez általános tapasztalat. És tudatmódosító a cigi is, és az alkohol is. Mert valamit kompenzálnak.


Kár a gőzért, csodák ebben nincsenek!

2011. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!