Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tört már el valamelyik csontod?

Tört már el valamelyik csontod?

Figyelt kérdés
hogyan? milyen érzés?
2011. júl. 12. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A lábfejemben az egyik csont. Leestem a lépcsőn és alám fordult a lábam. Fájdogált, meg szép zöld lett, de én úgy gondoltam, csak megrándult.Eltört, de nem mozdult el ezért csak 3 hét gipsz volt. Miután levették még érzékeny volt egy ideig.
2011. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bordám,2* kislábujjam,egyszer a csuklóm
2011. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az orrom eltört + el is mozdult.

meg egyszer a fejem is betört.

2011. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer alámfordult a bokám, rá sem bírtam állni, meg egyszer a lábfejembe letört valahonnan egy csont és azt visszakellett rakni műtéttel és utána gipsz, hogy összeforjon. Nagyon fájt mindkettő.
2011. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Focizás közben rosszul csúsztam be, eltört a combcsontom 14 évesen. Megműtötték, majd öt hétig gipszbe tették a lábam derékig. Újra kellett tanulnom járni.


Egyszer meg a lábközépcsontom tört el, konditeremben, egy hülye csoporttársam ráejtett egy súlyzót. Ezt szerencsére csak gipszelték, de elég kellemetlen volt az is. Ez egyébként sokkal jobban fájt, mint a combtörés :D

2011. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre több is...sikeresen elütött egy barom. Kegyetlen rossz érzés volt, fájt mindenem, jó párszor elájultam a fájdalomtól, de sikeresen felépültem.
2011. júl. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sajnos igen!

2012. Szeptember 19-én focizás közben a sípcsontom.

Nagyon fájdalmas volt.


Szerencsére azonban a vártnál gyorsabban gyógyul köszönhetően annak, hogy fiatal vagyok.


2 hónap helyet szerencsére "csak" egy hónapig (okt. 16.) volt a lábamon fekvőgipsz, azóta járógipszben vagyok.

A következő kontrollon (okt. 30.) derül ki, hogy mikor veszik le a lábamról a járógipszet illetve mikor mehetek először iskolába.

13/F

2012. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos igen!


2012. október 13-án motorbaleset következtében.

Jobb (kül)bokám valamint a bal (bel- és kül)bokám valamint a bal sípcsontom egy helyen spirálisan tört el!

2012. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!