Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor a szervezetb...

Mi történik akkor a szervezetben, ha egy ember kb. két évig rendes étkezés mellett csak kólát iszik, vizet és más folyadékot nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:19
 1/6 anonim válasza:
Na erre a válaszokra én is kiváncsi vagyok mert én is kb 2 -éve csak kólát ittam semmi mást ja és nem gagyi kólát :D
2011. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem semmi különös.

nagy része vízből áll.


amúgy a fogaidnak nem ártott meg, előző? csak mert mindenhol azt hallani, hogy mennyire nem tesz jót nekik.

2011. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én több mint 2 évig ittam, és nem tudok róla, hogy valamit csinált volna.
2011. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb 12-13éves korom óta csak azt iszok. Ki nem állhatom a vizet! Most 22vagyok a fogaim eszméletlen rossz állapotban, a vérkeingésem is rossz, a bőröm száraz... Nem gondoltam volna, hogy ez a gond de az orvosom azt mondta, hogy sürgősen térjek át a vizre ha nem akarok még több gondot magamnak. Persze nem iktatom ki az életemből csak próbálom magamra erőltetni a vizet is.
2012. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én is elég régóta iszok kólát. Igaz, hogy nem csak azt iszok, mást is szoktam inni, de már érzem, hogy kezdenek lötyögni az elülső fogaim. Mondjuk ez nem látszik, de zavar. Már többször megpróbáltam mellőzni, de mikor ott állok a boltban, akkor nem bírom megállni, hogy ne vegyem meg.
2012. szept. 19. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg olyankor arra gondolni, hogy igazából semmilyen hasznod nem származik belőle, bajod meg annál több... Talán a gondolat, hogy idővel elveszítheted a fogaidat segít abban, hogy egy picit legalább életmódot válts. Egyáltalán nem könnyű, tudom.. de sajnos ha a fogaidat tönkreteszed nem nől helyettük másik :S
2012. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!