Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szívemmel lehet a gond? Aki...

A szívemmel lehet a gond? Aki tud írjon kérlek!

Figyelt kérdés

egy hónapja kb. 100 felett van a pulzusom állandóan nyugalmi állapotban. Naponta többször is érzem ahogy dobog a szívem.Kiskoromba szívritmuszavarom volt asztmás és allergiás is vagyok. Anyának pajzsmirigye van, lehet,hogy nekem is? Szerintetek mi lehet a gond?

17/L


2011. júl. 13. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem vizsgáltasd ki magad.
2011. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján reális esélye van annak, hogy a pajzsmirigyed hiperaktív. Biztosat csak orvos tud mondani megfelelő vizsgálatok után - javaslom, hogy mielőbb fordulj hozzá.
2011. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigye mindenkinek van, akinek nem távolították el!

:D

2011. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia:)

sok mindentől lehet magas a pulzus, akár szorongástól is...vagy vírustól is...

de hogy megnyugodj, kérj vérvizsgálatra beutalót és kérd meg a dokit, hogy pajzsmirigyre is legyen megnézetve, ezt mindenképpen mond, és vasat és ami miatt lehet a heves szívdobogás, legyen megnézetve...

mondjuk szerintem ne ebbe a nagymelegben menj, hátha lesz egy kicsit hűvösebb...de ha mégis mész, vigyél magaddal vízet, vagy vmit...

jobbulást!

remélem segítettem:)

2011. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. júl. 13. 20:07
 6/11 A kérdező kommentje:
sokat segítettek :P
2011. júl. 13. 20:08
 7/11 A kérdező kommentje:
*segítettetek
2011. júl. 13. 20:08
 8/11 A kérdező kommentje:

és a ha pajzsmiriggyel van gond akkor az mennyire rossz?

köszi :P

2011. júl. 13. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
A hiperaktív pajzsmirigy megfelelő kezelés mellett szépen uralható. Ha nem foglalkoznak vele, akkor viszont igen komoly problémákat tud okozni.
2011. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írtad hogy asztmás és allergiás is vagy. Nem szedsz valamelyikre gyógyszert és annak a mellékhatása? Én már olyat is hallottam hogy ilyen fiatal korban még el is múlhat ha túl vagy alul működik a pajzsmirigyed. Nem vagy stresszes? Nemek attól szokott ilyen lenni.
2011. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!