Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottatok mar a zantrex 3...

Hallottatok mar a zantrex 3 ysiregeto tablettarol?

Figyelt kérdés

Hol tudnam beszerezni?


(bocsanat az ekezet nelkuli irasert, de angol billentyuzetes geprol irok)


2011. júl. 13. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsanat: zsiregeto (csak megszoktam h a magyarban mashol van a z betu )
2011. júl. 13. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Hallottam rola, hasznaltam is. Evekkel ezelott beszedtem egy dobozzal (abban az idoben fizikai munkat vegeztem takaritas/gyerekfelugyelet) Nagyon sokat fogytam tole es a tomenytelen mennyisegu koffein ami a cuccban van extra energiat adott. Naponta tobbszor is mentem nagywc-re tole es nem tartott ebren estenkent.


Evek mulva (immar ulo irodai munka alatt) elkezdtem ujra, de remegtem a sok koffeintol es mivel alig mozogtam mellette szinte semmit nem fogytam, es idegesebb, izgulekonyabb voltam, estenket alig tudtam elaludni.


Nem tudom otthonrol honnan tudod beszerezni. En kulfoldon elek, itt a sarki illatszerben is van, bar dragabb mint netrol rendelni.


Ha nehez beszerezni, szerintem ne kolts ra, mert nem eri meg. Az etkezesre valo odafigyelessel es egy kis extra mozgassal tobb eredmenyed lesz, plusz a majad sem cseszi ki a rengeteg koffein.

En egy egyszeru etrend valtoztatassal ledobtam 5 kilot az elmult egy honapban, es csak a kajara figyeltem oda semmi masra :)

2011. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szia koszonom a valaszodat. angliaban elek, nem tudom itt milyen gyakori a boltokban a zantrex. en is valtoztattam az etrendemen, de eddig nincs nagy valtozas. vagyis van, mert mar latni, de en szeretnek fogyni megmindig egy kicsit. hany kilo ment le rolad a zantrexel? en is fizikai munkat vegzek.
2011. júl. 13. 22:55
 4/6 A kérdező kommentje:
irod h nagyon sokat fogytal vele. de azert nem lettel csontsovany nem?
2011. júl. 13. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nem lattam h valaszoltal.

Kb. olyan 8-10 kilot fogytam. Nem emlexem mert akkoriban nem mertem magam.

Kaptam a fonokomtol egy csomo farmert amiket kb. combkozepig tudtam felhuzni. Miutan elfogyott a Zantrex, feljott mindegyik es tok jol allt :)

2011. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 5. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!