Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tünetek: az ujjaim közt kis...

Tünetek: az ujjaim közt kis hólyagok, a többi testrészemen változó méretü kiütések (talán a csalánkiütéshez hasonlit) és amikor ezek kijönnek egy területen elkezdem vakarni ugy terjednek és a vakarás nyoma kidudorodik. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
HELP! Valaki segitsen kb 3 hónapja viszketek (az 1 hónap kiütés nélkül viszketés volt) mindenhol kivéve fej talp tenyér.
2011. júl. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem bőrgyógyászhoz mész?
2011. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rüh(scabies) véletlenül? Orvosnál jártál vele?
2011. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a rüheseknek viszekt az ujjaik között...

Irány a bőrgyógyászat!!!

2011. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
holnap megyek amugy nem hiszem hgy rüh mert az más
2011. júl. 13. 21:44
 5/7 anonim válasza:
Vizes hólyagocskák, pattan mikor kinyomod. Rüh. Kemény menet lesz.
2011. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem pattan meg amugy rüh nem lehet mert voltam vele orvosnál és azt mondta hgy valami fertőzés amita szoliban kaptam el mert azóta viszket amióta voltam szoliba csak ezt elfelejtettem kiirni. nem is a holyagok a föntosak hanem ezek a kiütések. pl mostnincsenek a kezemen
2011. júl. 13. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
holyag-vakarod-kifakad-belole a lé a környező bőrre-kijön ott is a kiütés (magyarul terjed), tehát fontos a hólyag is, mindent mondj el a dokinak azt is, hogy szoliban szedted össze, azt is hogy hol kezdődtek a kiütések, mikor stb
2011. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!