Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a rossz anyagcsere...

Mit tegyek a rossz anyagcsere és az ördögi kör ellen? (12/f)

Figyelt kérdés
Már nagyon kivagyok...ott kezdem,hogy mostanában nagyon-de nagyon félek kakilni... ez ott kezdődik,hogy 8 évesen mindig becsináltam...akkor csont sovány voltam,naponta 3-4 litert is megittam,azért csináltam be,nagyon híg volt a széklet...most 3-2 hónapja... olyannyira fájdalmas... egyszer még a harmadik hónap elején nagyon nagyon rossz volt a vécézés...(a rekord 2 hét..,ahhoz fűződik az eset)bőrbevérzéseim lettek a nyakam alatt,a mellkas körül... ugye az nagyon fájdalmas volt...azóta félek a vécézéstől.. anyagcserémmel nem tudok mit kezdeni,anyukámnak mondtam hogy vegyen valamilyen hashajtót,vagy úgy is van turmixgépünk,ugye gyümölcs is csinált úgy 2 liter gyümimixet,amibe volt minden...alma,répa,banán,barack,szilva.... nem hajtott meg,4 napig ingerem se volt,és ilyenkor már megjelent bennem a félelem,hogy ez már most rossz lesz... most van 12 napja hogy félek elmenni... glicerin kúpot is dugtam fel,3 heten keresztül,de előző héten az nem használt,lehúzni se lehetett a wc-t,olyan vastagot kakiltam... most nagyon félek,izzadok,ha csak rá gondolok,hogy el kel mennem wc-re... orvos semmit nem tesz velem,azt hiszi,hogy jó a hashajtó,de nem jó... nem tudok mit kezdeni vele... és kérek mindenkit ne csesszen le érte,mert már nagyon félek,és szeretném ezt az állapotot leküzdeni,mert ebből naggggyyyon nagy gondom lehet...:( mit tegyek?:'(
2011. júl. 14. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

menj másik orvoshoz - vagy a háziorvosodtól kérj beutalót a gasztroenterológiára


viszont a félelmedet csak egy pszichológus tudja kezelni

2011. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy olyan ital, ami száz százalék, hogy fog segíteni, mégpedig a HUNYADI JÁNOS gyógyvíz, amit a patikákban lehet kapni (nagyobb szupermarketekben is van néha). Csodálkozom, hogy az orvosok nem ajánlják.

Nálunk is volt hasonló probléma a családban, és évekig sokat szenvedett ezzel az illető, amíg magunktól meg nem találtuk ezt a gyógyvizet. (megjegyzem, az orvos ebben az esetben sem ajánlotta, úgy kellett véletlenül ráakadni.) Azóta szerencsére megszűnt a probléma, de azért továbbra is lehet inni a vizet, ha szükséges, akár éveken át is, semmi mellékhatása nincs. Te tudod beállítani, mennyit kell innod belőle, hogy hasson, nyilván az első egy-két nap legalább egy-másfél decit, utána pedig elég két-három korty reggel éhgyomorra. Hogy reggel, vagy este iszod, majd meglátod, melyik a jobb Neked.

Amíg a sebed be nem gyógyul, reparon kúpot, vagy kenőcsöt használj, esetleg mindkettőt egy-két napig, és kb egy-két héten belül teljesen rendbe fogsz jönni, ez garantált. Fontos a rendszeres táplálkozás, teljes kiőrlésű kenyér, zöldség, gyümölcs fogyasztása, és rostos üdítők.

Ha ezzel együtt két héten belül nem javul a helyzet, akkor másik orvost keressél meg, de 99%, hogy rendbejössz.

Olyat is hallottam, aki reggel éhgyomorra egy evőkanál olívaolajat ezsik meg, és ez rendben tartja.

2011. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!