Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érden a tüdőszűrésre kell...

Érden a tüdőszűrésre kell beutaló és előjegyzés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Tüdőszűrés évente 1x beutalómentes és ingyenes. Érden csak bemész tüdőszűrős rendelési időben a Hivatalnok u-i rendelőjükbe, a lépcsőnél tépni kell sorszámot, utána fent, az ablaknál hívni fognak.

Vigyázz, a "sima" rendelési idő nem egyezik a tüdőszűrés idejével! Érdemes előtte tel.-on megkérdezni, hogy mikor van tüdőszűrés.

2011. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Sokat segítettél!:)
2011. júl. 16. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy tudom h mindig kell beutalo,az meg h ingyenes szintén nem igaz.Talán régen az volt.Most aki 40 év alatti annak fizetnie kell,asszem 950 forintot,talán ha a melohelyed küld el akkor nem,de beutalo kell.Nálunk a korházba bemész beutaloval és megcsinálják aznap,aki kért időpontot az sem jutott be elöbb mint mi.
2011. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érden lakunk, minden évben megyünk tüdőszűrésre, még egyszer sem kellett sem időpont, sem pénztárca. Utoljára tavaly novemberben voltunk, én 40 alatt, férjem elmúlt már 40. Bár lehet, hogy azóta változott. Kedves Kérdező, hétfőn nyugodtan hívd fel a tüdőgondozót és kérdezd meg, az a biztos.
2011. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Elég sürgős lenne, hétfőn már a rendelés kezdetére mennék, szóval inkább kockáztatok.

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!