Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hamar fel fázok és...

Nagyon hamar fel fázok és tőzegáfonyás kapszulát szeretnék szedni mert halottam hogy ez jó rá, valaki tud véleményt mondani ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van aki szedi és segített neki,a gyógyszer?hiába vigyázok magamra pl. most annyi is elég volt a felfázásra hogy ment egy kicsit rá a ventilátor.ha tudtok segítsetek!
2011. júl. 18. 06:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A tőzegáfonya jó a felfázásra, vagyis a húgyutak egészségének megőrzéséhez, mindenféle formában.


"ment rá a ventillátor"? Hm?

2011. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah bocsi rám :)
2011. júl. 18. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgyértem, a felfázás általában nem ventillátortól szokott lenni. Főleg itt a nyári időben inkább valami bakteriális fertőzés, új kapcsolat, uszoda-vizesfürdőruha.
2011. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
semmi ilyen nincs.barátom az már 2 éve van.fürdőben sem voltam meg semmi.
2011. júl. 18. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs, nehogy mentegetőzz, nem kötözködéből írtam :) csak hogy nehogy elbeszéljünk egymás mellett
2011. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a tőzegáfonya nem fog meggyógyítani, nem antibiotikum. Úgy általában jó hatással van, pl. kisebb valószínűséggel betegszel meg.

Szóval inkább olyasmi, mint a vitamin, meg az étrendi kiegészítők :)

2011. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt tudom nem is úgy akarom szedni hogy attól gyógyuljak meg4hanem azért szeretném hogy akkor hátha kevesebb eséllyel fázok fel!
2011. júl. 18. 11:00
 8/10 anonim válasza:
Szia.Én szedek tőzegáfonyát és szerintem használ is.Próbáld meg.
2011. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm!ma ha sikerül páromnak akkor vesz nekem.

és te minden nap szeded vagy hogy szeded?

2011. júl. 18. 13:51
 10/10 anonim válasza:
Szia, hasonló problémával küzdök csak nekem nem a hideggel hanem a nemi élettel van összefüggésben a dolog... Én is a tőzegáfonya kapszulával próbálkozom de még csak most kezdtem, neked végül segített a megelőzésben?
2022. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!