Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb szőrtelenítő...

Mi a legjobb szőrtelenítő módszer ami nem fáj?

Figyelt kérdés
mi a legjobb ami nem fáj?(hónom alatt) mert eddig hajvágóval csináltam, gyantásztatni/epilálni nem akarom , borotvával meg félek hogy megvágom magam. van itthon egy ilyen veet gyantazselé féleség amit ha rákensz úgy megpuhítja hogy magától le lehet húzni és nem fáj, szerintetek ez lenne jó? vagy tudtok jobb módszert is? 13/L
2011. júl. 19. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a gyantaakármi nem fáj, akkor csináld ezzel. Én még nem hallottam fájdalommentes gyantáról:)

A borotva, ami nem fáj és nem fogod magad megvágni, ha figyelmesen csinálod. A leghosszantartóbb pedig az epilátor, bár 13 évesen még ne szokj rá szerintem, de hidd el azt is meg lehet szokni egy idő után.

2011. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krém:)
2011. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre a célra a borotva a legjobb, csak jó minőségűt vegyél és nőit. A Gilette pl. jó.

Én úgy szoktam, hogy fürdéskor beszappanozom és úgy borotválom le. De vehetsz borotvahabot is.


Ha gyanta, az fáj. Ha nem fáj, mert puha lesz a szőr, akkor az valami vegyszer, ami szétmarja. És mivel a bőrödre kented, annak sem tesz túl jót, ráadásul fel is szívódik a vegyszer. Ezeket kerüld. Ne is vegyetek ilyeneket.


Általában az epilátor a legjobb (vagy kozmetikusnál gyantáztatni), 13 évesen sem lesz bajod. De hónaljon baromira fáj, inkább lábra használd.

2011. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!