Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hamar elfáradok,...

Nagyon hamar elfáradok, kimerültnek érzem magam. Sokszor még a legkisebb dolgokhoz sincs erőm gondolkozni. Ez mitől lehet? Vitaminhiány?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.


Hónapok óta tart ez,de mostanában egyre többször.

Csak a szobámban ülök,nem akarok kimozdulni,mert egyszerűen úgy érzem,hogy fáradt vagyok,és nem bírok menni sehová.


Viszont ilyenkor már nem tudok aludni,így csak szobámban filmezek,internetezek.

Nagyon sokat jár az agyam,olyan,hogy "üresben van az agyam" nincs.

Mindig gondolkozom teljesen hülyeségeken,emellett még álmomban is olyanokat mondok,hogy:"mennem kell öcsémnek enni adni",vagy hogy ezt vagy azt meg kell csinálnom.

Vagy,hogy valami nincs jól.Álmomban is beszélek.Barátnőm mondta.

Lefekvés előtt is jár az agyam mindenen.Viszont napi 8-10 órát alszok,szóval ha elalszom akkor én nem kelek fel közben.


Mit lehet ezzel kezdenii?


2011. júl. 19. 16:13
 1/1 anonim válasza:

Gondolom egész évben iskolába jártál, most meg be vagy lazulva, nem vagy igazándiból fáradt, hanem kedvetlen, nincs semminek nekiállni kedved, velem is így van elmentem dolgozni aztán így már nem unom szét én sem az agyam. Reggel ne kelj olyan későn, ne aludjál olyan túl sokat, és mondjuk menj egy kört futni, tudom hülyén hangzik de csak azért hogy egy kicsit felpörögj. Alvászavar is azért van mert nem fáradsz el fizikálisan egyáltalán, de mentálisan a gépezés, filmnézés kicsit nyomja az agyad, ha a futás, tornázás nem válik be b tervként : nyomj le reggel egy felest :D Öregapámnak ez a taktikája, 70 évesen is olyan fürge, mint ha 20 lenne. :

:D

2011. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!